VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PCS s. r. o.

Štefanov nad Oravou · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

196 878 €tržby 2025+6 237 €zisk 2025

aktívna 1 rok8 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

196 878 €tržby 2025
+6 237 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 196 878 €, výsledok hospodárenia 6 237 €

PCS s. r. o. (IČO 56822936) mala v roku 2025 tržby 196 878 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PCS

V roku 2025 mala PCS priemerne 8 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 118 309 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 905 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Tvrdošín bola v roku 2025 475 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ PCS

Podľa Registra právnických osôb koná za PCS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník PCS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PCS

Za rok 2025 má PCS v závierke tržby 196 878 €, a výsledok hospodárenia +6 237 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 856 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025197 tis. €
Výsledok hospodárenia 20256 237 €zisk
Majetok (aktíva) 2025149 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 2025137 tis. €92,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025131 tis. €
Zisková marža 2025+3,2 %medián odvetvia +8,4 %
Vyrubená daň z príjmov1 856 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok PCS (1 rok)
Čísla zo závierok PCS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025196 878 €6 237 €148 518 €11 237 €137 281 €131 324 €+3,2 %

Riziko: zaplatí PCS?

Peniaze od štátu: PCS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PCS

Dátum vzniku PCS je 28. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87097/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122466082
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 196 878 € · majetok 148 518 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PCS

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

PCS v odvetví administratívne a kancelárske služby

PCS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), PCS má 196 878 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 278 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PCS 22. z 104.

V odvetví v okrese Tvrdošín278aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PCS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Tvrdošín ›

Sídlo PCS: Štefanov nad Oravou

PCS sídli na adrese Hlavná 122, 027 44 Štefanov nad Oravou, okres Tvrdošín. V obci Štefanov nad Oravou je 145 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 689.

Subjektov v obci Štefanov nad Oravou145aktívnych
Subjektov v okrese Tvrdošín6 689aktívnych
V tom istom odvetví278okres Tvrdošín

Štefanov nad Oravou: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›

PCS: IČO, sídlo a základné údaje

PCS s. r. o. (IČO 56822936) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štefanov nad Oravou, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 28. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Róbert Hulej. Za rok 2025 sú v závierke tržby 196 878 € a výsledok hospodárenia +6 237 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 2. 2025
ObecŠtefanov nad Oravou
OkresOkres Tvrdošín
Vyrubená daň z príjmov1 856 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) PCS s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 196 878 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 4,7-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Tvrdošín ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Tvrdošín ›

Sieť prepojení firmy PCS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PCS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PCS

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 12 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Štefanov nad Oravou

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Štefanov nad Oravou

PETROSTAV SK s.r.o.Elite Worker, s. r. o.Elektromont ORAVA s. r. o.BEDRICH spol. s r.o.EU Elite Worker, s. r. o.Všetky firmy v obci Štefanov nad Oravou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Tvrdošín

Wilsondo s. r. o.HYDRO-ENERGY a.s.INTAP CENTRAL EUROPE spol. s r.o.PRESTIGE&CO s.r.o.Andopa Group s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk