ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nikola Labanc

Most pri Bratislave · Športové činnosti i. n.

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Nikola Labanc: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Nikola Labanc (IČO 56816332), sídlo Most pri Bratislave, je v registri zapísaný od 1. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Nikola Labanc: IČO, sídlo a základné údaje

Nikola Labanc (IČO 56816332) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 3. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Nikola Labanc

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Nikola LabancNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 12 112 €Budúci mesiac 349 280 €Najbližší polrok 361 391 €Najbližší rok 361 391 €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Riziko: zaplatí Nikola Labanc?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Nikola Labanc z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Nikola Labanc

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Nikola LabancNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 700 000 €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 138,4 mil. €Najbližší rok 524,7 mil. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

História Nikola Labanc

Dátum vzniku Nikola Labanc je 1. 3. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 140-36048

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nikola Labanc

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Nikola Labanc smie robiť.

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Nikola LabancNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Končiace zmluvy v odbore firmy Nikola LabancNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 1,4 mil. €Budúci mesiac 1,7 mil. €Najbližší polrok 75,8 mil. €Najbližší rok 78,3 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Nikola Labanc v odvetví šport, zábava a rekreácia

Nikola Labanc je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. V okrese Senec je v tomto odvetví 609 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Senec609aktívnych subjektov

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Senec ›

Miesto podnikania: Most pri Bratislave

Nikola Labanc má miesto podnikania v obci Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 920 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 285.

Subjektov v obci Most pri Bratislave920aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 285aktívnych
V tom istom odvetví609okres Senec

Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Diery na trhu v okrese firmy Nikola LabancNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Údaje z registra
Obchodné menoNikola Labanc
Sídlo900 46 Most pri BratislavePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Senec, číslo 140-36048Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieŠportové činnosti i. n. (SK NACE 9319)
Vznik1. 3. 2025
ObecMost pri Bratislave
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Nikola LabancNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 308 113 €Tento mesiac 157 830 €Posledný polrok 4,3 mil. €Posledný rok 5,9 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť víťazov

Stráženie a Excel: Nikola LabancNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženie a Excel

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk