LIZA Solution s. r. o.
Košice - Vyšné Opátske · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
11 696 €tržby 2025+9 567 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 11 696 €, výsledok hospodárenia 9 567 €
LIZA Solution s. r. o. (IČO 56797974) mala v roku 2025 tržby 11 696 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LIZA Solution
V roku 2025 mala LIZA Solution priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 128 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ LIZA Solution
Podľa Registra právnických osôb koná za LIZA Solution 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník LIZA Solution
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok LIZA Solution
Za rok 2025 má LIZA Solution v závierke tržby 11 696 €, a výsledok hospodárenia +9 567 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 069 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LIZA Solution
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 9 567 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 567 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LIZA Solution (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 696 € | 9 567 € | 15 692 € | 14 567 € | 1 125 € | 10 856 € | +81,8 % |
| 2024 | — | 0 € | — | — | — | — | — |
Riziko: zaplatí LIZA Solution?
Peniaze od štátu: LIZA Solution
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LIZA Solution
Dátum vzniku LIZA Solution je 20. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61682/V
- Nový štatutár: Mgr. Ivana LeitnerKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 11 696 €.
- Nový spoločník: Mgr. Ivana LeitnerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LIZA Solution
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Finančný lízing
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
LIZA Solution v odvetví administratívne a kancelárske služby
LIZA Solution je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), LIZA Solution má 11 696 €, čo je 28 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LIZA Solution 518. z 643.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| LIZA Solution | 11 696 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LIZA Solution
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LIZA Solution s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LIZA Solution | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 11 696 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LIZA Solution | 11 696 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 45 394 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Arcane HR s. r. o.Štúrovo · tržby 29 504 € (2025)
- FC solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 29 500 € (2025)
- GASLY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 29 500 € (2025)
- UNITEL - MONT, spol. s r.o.Komárno · tržby 29 500 € (2025)
- GOLFSTA s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 29 498 € (2025)
- LODOS, s. r. o.Martin · tržby 29 495 € (2025)
- FA2last s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 29 495 € (2023)
- 8bit, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 29 487 € (2025)
- FALCON FOR TRADE AND INVESTMENT, s.r.o.Piešťany · tržby 29 486 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LIZA Solution, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LIZA Solution: Košice - Vyšné Opátske
LIZA Solution sídli na adrese Borievková 2886/6, 040 22 Košice - mestská časť Vyšné Opátske, okres Košice IV. V obci Košice - Vyšné Opátske je 609 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426.
Košice - Vyšné Opátske: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
LIZA Solution: IČO, sídlo a základné údaje
LIZA Solution s. r. o. (IČO 56797974) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Vyšné Opátske, okres Košice IV. Dátum vzniku je 20. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Mgr. Ivana Leitner. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 696 € a výsledok hospodárenia +9 567 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 2. 2025 |
| Obec | Košice - Vyšné Opátske |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 069 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) LIZA Solution s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 696 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy LIZA Solution
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LIZA Solution
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LIZA Solution
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Košice - Vyšné Opátsketypický nepokrytý dopyt 74 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Vyšné Opátske
PPG Group s.r.o.tripex s. r. o.Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.VIP lekáreň s.r.o.SITEL s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Vyšné Opátske ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice IV
Pal.Van., s.r.o.ISS projects, s.r.o.PIKOT PIONEERING s. r. o.FamilyGoods, s.r.o.MQS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.