Lucy KE s. r. o.
Košice - Sever · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
13 155 €tržby 2025−2 393 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 13 155 €, výsledok hospodárenia -2 393 €
Lucy KE s. r. o. (IČO 56794860) mala v roku 2025 tržby 13 155 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Lucy KE
osobné náklady v roku 2025 boli 2 016 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Lucy KE
Podľa Registra právnických osôb koná za Lucy KE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Lucy KE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Lucy KE
Za rok 2025 má Lucy KE v závierke tržby 13 155 €, a výsledok hospodárenia −2 393 €.
Všetky čísla zo závierok Lucy KE (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 155 € | −2 393 € | 3 004 € | 2 607 € | 397 € | −215 € | −18,2 % |
Riziko: zaplatí Lucy KE?
Peniaze od štátu: Lucy KE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Lucy KE
Dátum vzniku Lucy KE je 14. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61639/V
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122443037 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 13 155 € · majetok 3 004 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lucy KE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Lucy KE v odvetví administratívne a kancelárske služby
Lucy KE je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Lucy KE má 13 155 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lucy KE 449. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| Lucy KE | 13 155 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Lucy KE | 13 155 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 43 694 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Arcane HR s. r. o.Štúrovo · tržby 29 504 € (2025)
- FC solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 29 500 € (2025)
- UNITEL - MONT, spol. s r.o.Komárno · tržby 29 500 € (2025)
- GASLY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 29 500 € (2025)
- GOLFSTA s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 29 498 € (2025)
- LODOS, s. r. o.Martin · tržby 29 495 € (2025)
- FA2last s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 29 495 € (2023)
- 8bit, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 29 487 € (2025)
- FALCON FOR TRADE AND INVESTMENT, s.r.o.Piešťany · tržby 29 486 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lucy KE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Lucy KE: Košice - Sever
Lucy KE sídli na adrese Cesta pod Hradovou 798/33, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 349 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386.
Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Lucy KE: IČO, sídlo a základné údaje
Lucy KE s. r. o. (IČO 56794860) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 14. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Peter Vistán. Za rok 2025 sú v závierke tržby 13 155 € a výsledok hospodárenia −2 393 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 2. 2025 |
| Obec | Košice - Sever |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Lucy KE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 13 155 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy Lucy KE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Lucy KE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lucy KE
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 160 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice I
Vivicta Slovakia s. r. o.SMB Industries s. r. o.MVT-Partners, s. r. o.CERE Invest Lorinčík, s. r. o.SK - MINERALS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.