ProMaStav s. r. o.
Kysucké Nové Mesto · Ťažba rašeliny
47 887 €tržby 2025+3 882 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 47 887 €, výsledok hospodárenia 3 882 €
ProMaStav s. r. o. (IČO 56793707) mala v roku 2025 tržby 47 887 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ProMaStav
Podľa Registra právnických osôb koná za ProMaStav 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník ProMaStav
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pavol Harcek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pavol Harcekod 15. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ProMaStav
Za rok 2025 má ProMaStav v závierke tržby 47 887 €, a výsledok hospodárenia +3 882 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 431 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok ProMaStav (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 887 € | 3 882 € | 15 656 € | 3 882 € | 11 774 € | 4 978 € | +8,1 % |
Riziko: zaplatí ProMaStav?
ProMaStav a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ProMaStav v objeme 35 505 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Dolný Lieskov: 35 505 € v 1 zmluve.
História firmy ProMaStav
Dátum vzniku ProMaStav je 15. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86960/L
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Obec Dolný Lieskov, hodnota zmluvy 35 505 €. Firma vznikla 15. 2. 2025.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 47 887 € · majetok 15 656 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ProMaStav
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
ProMaStav v odvetví iná ťažba a dobývanie
ProMaStav je v registri v odvetví Iná ťažba a dobývanie (SK NACE 08), činnosť ťažba rašeliny. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 70 201 € (296 závierok), ProMaStav má 47 887 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 3 aktívnych subjekty.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 527 €, polovica do 70 201 €, tri štvrtiny do 409 259 €; 10 % firiem má viac než 2 228 711 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 756 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 527 € |
| medián | 70 201 € |
| horný kvartil | 409 259 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 228 711 € |
| ProMaStav | 47 887 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ProMaStav | 47 887 € |
|---|---|
| medián kraja | 112 974 € |
| medián Slovenska | 70 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TS CONT s.r.o.Vyšný Medzev · tržby 118 984 € (2025)
- GTP VAVREK s. r. o.Prešov · tržby 117 424 € (2025)
- Sedlecký kaolin - Slovensko s.r.o.Banská Bystrica · tržby 115 750 € (2025)
- ORCIO s. r. o.Žilina · tržby 112 974 € (2025)
- LUKASPEED s.r.o.Zemplínska Nová Ves · tržby 108 040 € (2025)
- HRT-Partner s.r.o.Nové Zámky · tržby 107 789 € (2025)
- Micel s.r.o.Sládkovičovo · tržby 101 169 € (2025)
- TOMA-BRICK s.r.o.Gerlachov · tržby 101 042 € (2025)
- Kamenári Žitňák s. r. o.Rabča · tržby 99 902 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ProMaStav, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ProMaStav: Kysucké Nové Mesto
ProMaStav sídli na adrese Sládkovičova 1231/39, 024 04 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Kysucké Nové Mesto je 2 311 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 971. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.
Kysucké Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›
ProMaStav: IČO, sídlo a základné údaje
ProMaStav s. r. o. (IČO 56793707) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 15. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Pavol Harcek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 887 € a výsledok hospodárenia +3 882 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ťažba rašeliny (SK NACE 0892) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 2. 2025 |
| Obec | Kysucké Nové Mesto |
| Okres | Okres Kysucké Nové Mesto |
| Vyrubená daň z príjmov | 431 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná ťažba a dobývanie (SK NACE 08) ProMaStav s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 887 €, typická firma odvetvia 70 201 € (medián z 296 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kysucké Nové Mesto ›Iná ťažba a dobývanie: tržby a mzdy ›Iná ťažba a dobývanie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Kysucké Nové Mesto ›
Sieť prepojení firmy ProMaStav
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ProMaStav
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ProMaStav
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 303 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,1 mil. €
- Končiace zmluvy40zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov9firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu16odvetví chýba v meste Kysucké Nové Mestotypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Tribeč7 zmlúv za 3 roky · 53 071 € · naposledy 3. 8. 2026Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja7 zmlúv za 3 roky · 262 € · naposledy 4. 12. 2025Obec Vinica6 zmlúv za 3 roky · 480 € · naposledy 4. 12. 2025 Všetkých 76 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Kysucké Nové Mesto
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.DAECHANG SEAT SK s. r. o.HMSK, s.r.o.TN SLOVAKIA, s. r. o.Schaeffler Special Machinery, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kysucké Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 08.92) v okrese Kysucké Nové Mesto
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.