ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MUDr. Dominika Sabová

Stupava · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026

Tržby a zisk

MUDr. Dominika Sabová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

MUDr. Dominika Sabová (IČO 56793006), sídlo Stupava, je v registri zapísaný od 27. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).

MUDr. Dominika Sabová: IČO, sídlo a základné údaje

MUDr. Dominika Sabová (IČO 56793006) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 27. 3. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky MUDr. Dominika Sabová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

12,9 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí MUDr. Dominika Sabová?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability MUDr. Dominika Sabová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: MUDr. Dominika Sabová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

524,7 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História MUDr. Dominika Sabová

Dátum vzniku MUDr. Dominika Sabová je 27. 3. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaSlobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona · L1A/BA/4200/25

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MUDr. Dominika Sabová

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo MUDr. Dominika Sabová smie robiť.

  • Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

258,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

MUDr. Dominika Sabová v odvetví zdravotníctvo

MUDr. Dominika Sabová je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. V okrese Malacky je v tomto odvetví 138 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Malacky138aktívnych subjektov

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Malacky ›

Miesto podnikania: Stupava

MUDr. Dominika Sabová má miesto podnikania v obci Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 311.

Subjektov v obci Stupava2 455aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 311aktívnych
V tom istom odvetví138okres Malacky

Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

Diery na trhu v okrese firmy MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoMUDr. Dominika Sabová
Sídlo900 31 StupavaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vRegister zdravotníckych pracovníkov, ktorí vykonávajú povolanie lekára / Register licencií, SLOVENSKÁ LEKÁRSKA KOMORA, L1A/BA/4200/25Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 22. 9. 2026 o 19:11.
Registrové údaje firmy
Právna formaSlobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
OdvetvieČinnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622)
Vznik27. 3. 2025
ObecStupava
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

349,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: MUDr. Dominika SabováNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk