FOOD GLOW s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom
625 321 €tržby 2025+1 447 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 625 321 €, výsledok hospodárenia 1 447 €
FOOD GLOW s. r. o. (IČO 56779241) mala v roku 2025 tržby 625 321 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ FOOD GLOW
Podľa Registra právnických osôb koná za FOOD GLOW 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník FOOD GLOW
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Stellios Georgoulas100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Stellios Georgoulasod 4. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FOOD GLOW
Za rok 2025 má FOOD GLOW v závierke tržby 625 321 €, a výsledok hospodárenia +1 447 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 146 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok FOOD GLOW (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 625 321 € | 1 447 € | 45 212 € | 6 447 € | 38 765 € | 4 016 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí FOOD GLOW?
Peniaze od štátu: FOOD GLOW
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FOOD GLOW
Dátum vzniku FOOD GLOW je 4. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/185084/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122425866
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 625 321 € · majetok 45 212 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FOOD GLOW
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
FOOD GLOW v odvetví veľkoobchod
FOOD GLOW je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), FOOD GLOW má 625 321 €, čo je 4,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 950 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FOOD GLOW 247. z 935.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| FOOD GLOW | 625 321 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FOOD GLOW | 625 321 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 960 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DBS Slovakia spol. s r.o.Malacky · tržby 1 477 026 € (2025)
- Global Trans Sped, s.r.o.Komárno · tržby 1 474 777 € (2015)
- Sparkfy s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 474 760 € (2022)
- Confer, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 473 148 € (2025)
- PaMipek, s. r. o.Ostrovany · tržby 1 473 059 € (2025)
- D.I.Z., spol. s r.o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 1 470 148 € (2025)
- APEN s. r. o.Nová Dubnica · tržby 1 469 699 € (2025)
- Záhradné centrum Vígľaš s.r.o.Vígľaš · tržby 1 469 280 € (2025)
- KOVOŠROT VAŠIN, s.r.o.Čáry · tržby 1 467 692 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FOOD GLOW, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo FOOD GLOW: Bratislava - Staré Mesto
FOOD GLOW sídli na adrese Lazaretská 2419/23, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
FOOD GLOW: IČO, sídlo a základné údaje
FOOD GLOW s. r. o. (IČO 56779241) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 4. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Stellios Georgoulas. Za rok 2025 sú v závierke tržby 625 321 € a výsledok hospodárenia +1 447 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom (SK NACE 4621) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 2. 2025 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 146 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) FOOD GLOW s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 625 321 €, typická firma odvetvia 139 070 €, čo je 4,5-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy FOOD GLOW
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FOOD GLOW
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FOOD GLOW
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 685zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov11firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat64 zmlúv za 3 roky · 88 410 € · naposledy 14. 9. 2026Národný žrebčín "Topoľčianky" štátny podnik33 zmlúv za 3 roky · 261 138 € · naposledy 24. 7. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra23 zmlúv za 3 roky · 564 921 € · naposledy 20. 11. 2025 Všetkých 59 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.21) v okrese Bratislava I
LUKRA Slovakia, s.r.o.Corteva Agriscience Slovakia s.r.o.Buyr, s.r.o.AGROBART, spol. s r.o.LANAX Trade s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.