Csilla Szelle
Aktívny · Veľké Blahovo · podniká od 2025 · 1 rok
Čo robí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2025Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 17. 10. 2026 o 10:01
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
Csilla Szelle: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Csilla Szelle (IČO 56771410), sídlo Veľké Blahovo, je v registri zapísaný od 30. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Financie a závierky Csilla Szelle
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Csilla Szelle?
Csilla Szelle a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Csilla Szelle v objeme 1 915 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Oblastná organizácia cestovného ruchu Žitný ostrov – Csallóköz: 1 915 € v 3 zmluvách.
História Csilla Szelle
Dátum vzniku Csilla Szelle je 30. 1. 2025, teda pred 1 rokom.
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Oblastná organizácia cestovného ruchu Žitný ostrov – Csallóköz, hodnota zmluvy 500 €. Firma vznikla 30. 1. 2025.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 210-48274
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Csilla Szelle
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Csilla Szelle v odvetví maloobchod
Csilla Szelle je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 917 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Miesto podnikania: Veľké Blahovo
Csilla Szelle má miesto podnikania v obci Veľké Blahovo, okres Dunajská Streda. V obci Veľké Blahovo je 170 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Veľké Blahovo: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Csilla Szelle: IČO, sídlo a základné údaje
Csilla Szelle (IČO 56771410) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Veľké Blahovo, okres Dunajská Streda. Začiatok podnikania je 30. 1. 2025, podniká 1 rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Vznik | 30. 1. 2025 |
| Obec | Veľké Blahovo |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Csilla Szelle
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Csilla Szelle
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Csilla Szelle
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
- Granty a dotácie37výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy219zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov146firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Veľké Blahovotypický nepokrytý dopyt 32 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 246 zmlúv za 3 roky · 18 663 408 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav155 zmlúv za 3 roky · 1 883 823 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 874 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľké Blahovo
ROTOX s.r.o.Sidó & Sidó s.r.o.Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom BlahoveKOVOFLEX TRADE s.r.o.Filo Vojtech, s.r.o.Všetky firmy v obci Veľké Blahovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Dunajská Streda
BETULAE, s.r.o.EXTRAPRODUKTY, s.r.o.OKTOSENIC s.r.o.Trend Hygiena, s.r.o.FEZO PALLETS & MORE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.