Štatistiky Kompletné dáta o firme

Justína Alena Korpesiová

Aktívny · Nižný Klátov · podniká od 2025 · 1 rok

Čo robí

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Čistiace a upratovacie služby
Zobraziť všetky (4) ›

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 23. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk

Justína Alena Korpesiová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Justína Alena Korpesiová (IČO 56767889), sídlo Nižný Klátov, je v registri zapísaný od 28. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).

Financie a závierky Justína Alena Korpesiová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Justína Alena Korpesiová?

Peniaze od štátu: Justína Alena Korpesiová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Justína Alena Korpesiová

Dátum vzniku Justína Alena Korpesiová je 28. 1. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 830-27106

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Justína Alena Korpesiová

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Justína Alena Korpesiová v odvetví maloobchod

Justína Alena Korpesiová je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 979 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice - okolie979aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice - okolie ›

Miesto podnikania: Nižný Klátov

Justína Alena Korpesiová má miesto podnikania v obci Nižný Klátov, okres Košice - okolie. V obci Nižný Klátov je 146 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.

Subjektov v obci Nižný Klátov146aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 219aktívnych
V tom istom odvetví979okres Košice - okolie

Nižný Klátov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

Justína Alena Korpesiová: IČO, sídlo a základné údaje

Justína Alena Korpesiová (IČO 56767889) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Nižný Klátov, okres Košice - okolie. Začiatok podnikania je 28. 1. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo044 12 Nižný KlátovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Vznik28. 1. 2025
ObecNižný Klátov
OkresOkres Košice - okolie
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nižný Klátov

MOLIP s.r.o.REALSTAV - Slovakia spol. s r.o.YMCOD, spol. s r.o.RAMAS, s.r.o.PD Klatov, a.s.Všetky firmy v obci Nižný Klátov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice - okolie

Kozarik Slovakia s.r.o.Farma-Mix s. r. o.ZIVI TRANS, s.r.o.Lekáreň ATHOS, s.r.o.PHARMA - MEDA s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk