Združenie 79
Bratislava - Podunajské Biskupice · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
Združenie 79: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Združenie 79 (IČO 56760418), sídlo Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, je v registri zapísaná od 16. 12. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Združenie 79
Podľa Registra právnických osôb koná za Združenie 79 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Financie a závierky Združenie 79
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Združenie 79?
Peniaze od štátu: Združenie 79
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Združenie 79
Dátum vzniku Združenie 79 je 16. 12. 2024, teda pred 1 rokom.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-71495
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Združenie 79
- rôzne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Združenie 79 v odvetví členské organizácie
Združenie 79 je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 3 375 aktívnych subjektov.
Sídlo Združenie 79: Bratislava - Podunajské Biskupice
Združenie 79 sídli na adrese Podunajská 23F, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 396 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 209 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Združenie 79: IČO, sídlo a základné údaje
Združenie 79 (IČO 56760418) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 16. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Miroslav Bobocký.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 16. 12. 2024 |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Združenie 79
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Združenie 79
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Združenie 79
- Tendre88súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 507 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 829 zmlúv za 3 roky · 17 135 177 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 419 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BOV Clinic, s. r. o.ANOSK, s. r. o.Pomáhame spolu 13Pomáhame spolu 14Pomáhame spolu 4
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava II
Slovenská legálna metrológia, n. o.ČLOVEČINA, občianske združenieDOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z.Detské centrum DostojevskéhoAngličtina - ZŠ Ostredková
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.