Synergi s. r. o.
Žilina · Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
580 €tržby 2025−204 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 580 €, výsledok hospodárenia -204 €
Synergi s. r. o. (IČO 56754302) mala v roku 2025 tržby 580 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Synergi
Podľa Registra právnických osôb koná za Synergi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Synergi
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Ingrid Zuziaková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ingrid Zuziakováod 4. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Synergi
Za rok 2025 má Synergi v závierke tržby 580 €, a výsledok hospodárenia −204 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 312 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Synergi (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 580 € | −204 € | 5 108 € | 4 796 € | 312 € | 115 € | −35,2 % |
Riziko: zaplatí Synergi?
Peniaze od štátu: Synergi
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Synergi
Dátum vzniku Synergi je 4. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86815/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 580 € · majetok 5 108 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Synergi
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Verejné obstarávanie
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- vedenie účtovníctva
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Synergi v odvetví vedecký výskum a vývoj
Synergi je v registri v odvetví Vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72), činnosť výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 44 260 € (672 závierok), Synergi má 580 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Synergi 23. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 111 €, polovica do 44 260 €, tri štvrtiny do 144 399 €; 10 % firiem má viac než 496 679 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 585 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 111 € |
| medián | 44 260 € |
| horný kvartil | 144 399 € |
| 10 % firiem má viac než | 496 679 € |
| Synergi | 580 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Synergi | 580 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 43 758 € |
| medián kraja | 29 608 € |
| medián Slovenska | 44 260 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Filozofický ústav Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúciaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 299 € (2025)
- Research and Nuts, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 261 € (2025)
- ATEM,spol. s r.o.Zvolen · tržby 1 234 € (2025)
- LEXLAB s. r. o.Nitra · tržby 1 190 € (2025)
- Deep Art Medicine, s. r. o.Michalovce · tržby 1 129 € (2025)
- Znalecká organizácia súdneho inžinierstva s.r.o.Čadca · tržby 1 080 € (2025)
- Integrované poradenské centrum n.o. v likvidáciiTvrdošovce · tržby 1 011 € (2015)
- Sonyami s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 880 € (2025)
- Stredoeurópsky inštitút ekológie zveri, s.r.o.Nitra · tržby 750 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Synergi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Synergi: Žilina
Synergi sídli na adrese Rosinská 8543/34B, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Synergi: IČO, sídlo a základné údaje
Synergi s. r. o. (IČO 56754302) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 4. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Ingrid Zuziaková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 580 € a výsledok hospodárenia −204 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 2. 2025 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 312 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72) Synergi s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 580 €, typická firma odvetvia 44 260 € (medián z 672 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vedecký výskum a vývoj: tržby a mzdy ›Vedecký výskum a vývoj v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Synergi
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Synergi
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Synergi
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 626 tis. €
- Končiace zmluvy209zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov0firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacov
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Výskumná agentúra Sídlo: Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava375 zmlúv za 3 roky · 83 726 476 € · naposledy 27. 8. 2026Agntúra na podporu výskumu a vývoja269 zmlúv za 3 roky · 38 462 888 € · naposledy 1. 10. 2026Univerzita Komenského v Bratislave - Vedecký park141 zmlúv za 3 roky · 11 132 076 € · naposledy 17. 8. 2026 Všetkých 768 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 72.19) v okrese Žilina
A&J PV Solutions, s. r. o.Medivi, s. r. o.Heliopark 1, s.r.o.Terratico, j.s.a.EKOSPOL a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.