VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Staving Invest Group s. r. o.

Banská Bystrica · Zemné práce

36 549 €tržby 2025+4 616 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

36 549 €tržby 2025
+4 616 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 36 549 €, výsledok hospodárenia 4 616 €

Staving Invest Group s. r. o. (IČO 56727381) mala v roku 2025 tržby 36 549 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Staving Invest Group

Podľa Registra právnických osôb koná za Staving Invest Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci Staving Invest Group

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Staving Invest Group
Podiely spoločníkov na vkladoch Staving Invest Group Anton Bondarchuk 85,0 %, Pavlo Bondarchuk 15,0 %. Spolu 5 000 €. Anton Bondarchuk: 4 250 €, 85,0 %Pavlo Bondarchuk: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Anton Bondarchuk85,0 %
  • Pavlo Bondarchuk15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anton Bondarchukod 13. 2. 2026 4 250 €85,0 %
Pavlo Bondarchukod 13. 2. 2026 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Staving Invest Group

Za rok 2025 má Staving Invest Group v závierke tržby 36 549 €, a výsledok hospodárenia +4 616 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 513 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202537 tis. €
Výsledok hospodárenia 20254 616 €zisk
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 20259 616 €
Záväzky 20255 513 €36,4 % majetku
Pridaná hodnota 20255 149 €
Zisková marža 2025+12,6 %medián odvetvia +4,2 %
Vyrubená daň z príjmov513 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok Staving Invest Group (1 rok)
Čísla zo závierok Staving Invest Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202536 549 €4 616 €15 129 €9 616 €5 513 €5 149 €+12,6 %

Riziko: zaplatí Staving Invest Group?

Peniaze od štátu: Staving Invest Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Staving Invest Group

Dátum vzniku Staving Invest Group je 30. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51234/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 36 549 € · majetok 15 129 €
  3. Nový spoločník: Anton BondarchukSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Staving Invest Group

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Staving Invest Group v odvetví špecializované stavebné práce

Staving Invest Group je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), Staving Invest Group má 36 549 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 2 174 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Staving Invest Group 299. z 447.

V odvetví v okrese Banská Bystrica2 174aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 574Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Staving Invest Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Staving Invest Group: Banská Bystrica

Staving Invest Group sídli na adrese Nad Plážou 1, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 494aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 823aktívnych
V tom istom odvetví2 174okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Staving Invest Group: IČO, sídlo a základné údaje

Staving Invest Group s. r. o. (IČO 56727381) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 30. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Anton Bondarchuk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 549 € a výsledok hospodárenia +4 616 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 1. 2025
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov513 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Staving Invest Group s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 549 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy Staving Invest Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Staving Invest Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Staving Invest Group

  • Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

INFANTA LIZA s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Banská Bystrica

PEMAX PLUS, spol. s r.o.ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“BS Connect s.r.o.CBS Trade s.r.o.SlovDrill s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk