Verdam s. r. o.
Veľký Krtíš · Oprava a údržba elektrických prístrojov
16 220 €tržby 2025+869 €zisk 2025aktívna 1 rok2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 16 220 €, výsledok hospodárenia 869 €
Verdam s. r. o. (IČO 56723636) mala v roku 2025 tržby 16 220 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Verdam
Verdam má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 606 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Verdam
Podľa Registra právnických osôb koná za Verdam 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník Verdam
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Karol Vozdecký100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Karol Vozdeckýod 23. 1. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Verdam
Za rok 2025 má Verdam v závierke tržby 16 220 €, a výsledok hospodárenia +869 €.
Všetky čísla zo závierok Verdam (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 220 € | 869 € | 31 594 € | 5 869 € | 25 725 € | 7 932 € | +5,4 % |
Riziko: zaplatí Verdam?
Peniaze od štátu: Verdam
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Verdam
Dátum vzniku Verdam je 23. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51162/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 16 220 € · majetok 31 594 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Verdam
- Opravy vyhradených technických zariadení elektrických
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Verdam v odvetví oprava a inštalácia strojov
Verdam je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba elektrických prístrojov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 91 116 € (1 485 závierok), Verdam má 16 220 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 27 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Verdam 2. z 3.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 053 €, polovica do 91 116 €, tri štvrtiny do 367 053 €; 10 % firiem má viac než 1 452 902 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 934 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 053 € |
| medián | 91 116 € |
| horný kvartil | 367 053 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 452 902 € |
| Verdam | 16 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Verdam | 16 220 € |
|---|---|
| medián kraja | 73 903 € |
| medián Slovenska | 91 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AUTO PRIME MOTORS s. r. o.Prešov · tržby 39 010 € (2025)
- POLASKO, s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 38 961 € (2025)
- NASSO, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 652 € (2025)
- J - Array s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 38 524 € (2025)
- ADG, s.r.o.Gbely · tržby 38 417 € (2025)
- ELEI, s.r.o.Pavlice · tržby 38 318 € (2025)
- Fuchs s. r. o.Dravce · tržby 37 949 € (2025)
- PROMONT ELEKTRO s.r.o.Palárikovo · tržby 37 879 € (2025)
- RGKlima s. r. o.Bzince pod Javorinou · tržby 37 872 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Verdam, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Verdam: Veľký Krtíš
Verdam sídli na adrese Banícka 680/11, 990 01 Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. V obci Veľký Krtíš je 2 049 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 788. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.
Veľký Krtíš: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›
Verdam: IČO, sídlo a základné údaje
Verdam s. r. o. (IČO 56723636) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 23. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Karol Vozdecký. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 220 € a výsledok hospodárenia +869 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba elektrických prístrojov (SK NACE 3314) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 1. 2025 |
| Obec | Veľký Krtíš |
| Okres | Okres Veľký Krtíš |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) Verdam s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 220 €, typická firma odvetvia 91 116 € (medián z 1 485 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›
Sieť prepojení firmy Verdam
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Verdam
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Verdam
- Tendre69súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 175 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy15zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
- Výhry konkurentov330firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Veľký Krtíštypický nepokrytý dopyt 100 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina76 zmlúv za 3 roky · 217 679 € · naposledy 27. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.34 zmlúv za 3 roky · 53 381 € · naposledy 29. 7. 2026Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.17 zmlúv za 3 roky · 3 970 553 € · naposledy 4. 9. 2026 Všetkých 239 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľký Krtíš
Babičkin dvor, a.s.Deaf group s.r.o.SKL MECHANIC s.r.o.FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.Všeobecná nemocnica s poliklinikou, n. o.Všetky firmy v obci Veľký Krtíš ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.