ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Yunjae Song

Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Yunjae Song: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Yunjae Song (IČO 56715757), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaný od 2. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Yunjae Song: IČO, sídlo a základné údaje

Yunjae Song (IČO 56715757) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 1. 2025, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Yunjae Song

V registri je zapísaných 23 predmetov podnikania, teda čo Yunjae Song smie robiť.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Faktoring a forfaiting
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Yunjae Song v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Yunjae Song je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 211 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava II4 211aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

História Yunjae Song

Dátum vzniku Yunjae Song je 2. 1. 2025, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-350062

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Bratislava - Ružinov

Yunjae Song má miesto podnikania v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 403 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 770.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 403aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 770aktívnych
V tom istom odvetví4 211okres Bratislava II

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Údaje z registra
Obchodné menoYunjae Song
Sídlo821 09 Bratislava - mestská časť RužinovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Bratislava, číslo 110-350062Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Vznik2. 1. 2025
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk