VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LBH service s. r. o.

Žilina · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

16 141 €tržby 2025+692 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 141 €tržby 2025
+692 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 16 141 €, výsledok hospodárenia 692 €

LBH service s. r. o. (IČO 56705603) mala v roku 2025 tržby 16 141 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LBH service

LBH service má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 408 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ LBH service

Podľa Registra právnických osôb koná za LBH service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník LBH service

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch LBH service
Podiely spoločníkov na vkladoch LBH service Matej Surovka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Matej Surovka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Matej Surovka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Matej Surovkaod 28. 1. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LBH service

Za rok 2025 má LBH service v závierke tržby 16 141 €, a výsledok hospodárenia +692 €.

Tržby 202516 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025692 €zisk
Majetok (aktíva) 20256 478 €
Vlastné imanie 20255 692 €
Záväzky 2025786 €12,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−5 €
Zisková marža 2025+4,3 %medián odvetvia +4,0 %
Všetky čísla zo závierok LBH service (1 rok)
Čísla zo závierok LBH service po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 141 €692 €6 478 €5 692 €786 €−5 €+4,3 %

Riziko: zaplatí LBH service?

Peniaze od štátu: LBH service

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LBH service

Dátum vzniku LBH service je 28. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86742/L
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122416351 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 16 141 € · majetok 6 478 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LBH service

  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

LBH service v odvetví výroba strojov a zariadení

LBH service je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 652 € (1 316 závierok), LBH service má 16 141 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 75 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LBH service 41. z 45.

V odvetví v okrese Žilina75aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 316Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia149 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LBH service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Sídlo LBH service: Žilina

LBH service sídli na adrese Hollého 410/58, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví75okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

LBH service: IČO, sídlo a základné údaje

LBH service s. r. o. (IČO 56705603) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 28. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Matej Surovka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 141 € a výsledok hospodárenia +692 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 1. 2025
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) LBH service s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 141 €, typická firma odvetvia 148 652 € (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy LBH service

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LBH service

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LBH service

  • Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
  • Výhry konkurentov343firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Žilina

PL - STEEL s.r.o.BJ Energy, s.r.o.SOLVIKS s. r. o.FMach, s.r.o.AUTOŽERIAVY MALINA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk