EG8 s. r. o.
Ilava · Športové činnosti i. n.
36 070 €tržby 2025+9 880 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 36 070 €, výsledok hospodárenia 9 880 €
EG8 s. r. o. (IČO 56703635) mala v roku 2025 tržby 36 070 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EG8
EG8 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 066 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ EG8
Podľa Registra právnických osôb koná za EG8 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník EG8
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Erik Grendel100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Erik Grendelod 7. 1. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EG8
Za rok 2025 má EG8 v závierke tržby 36 070 €, a výsledok hospodárenia +9 880 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 124 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok EG8 (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 070 € | 9 880 € | 19 574 € | 14 880 € | 4 694 € | 14 264 € | +27,4 % |
Riziko: zaplatí EG8?
Peniaze od štátu: EG8
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EG8
Dátum vzniku EG8 je 7. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55223/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 36 070 € · majetok 19 574 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EG8
- športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
EG8 v odvetví šport, zábava a rekreácia
EG8 je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), EG8 má 36 070 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EG8 12. z 33.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| EG8 | 36 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EG8 | 36 070 € |
|---|---|
| medián okresu Ilava | 10 952 € |
| medián kraja | 17 427 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Klub vodných športov OCEÁN MalackyMalacky · tržby 90 214 € (2025)
- ŠK Prameň KováčováKováčová · tržby 90 059 € (2025)
- Sportfin s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- Športovo strelecký klub RebelsKošice - mestská časť Sever · tržby 89 974 € (2025)
- Queenshow, spol. s r. o.Teplička nad Váhom · tržby 89 745 € (2025)
- Argi AcademyŽilina · tržby 89 554 € (2025)
- Slovenská asociácia amerického futbalu, o.z.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 89 540 € (2023)
- Roriginal s.r.o.Detva · tržby 89 315 € (2025)
- SONODENZ, s.r.o.Vysoké Tatry · tržby 89 186 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EG8, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EG8: Ilava
EG8 sídli na adrese Na záhumní 763/25, 019 01 Ilava, okres Ilava. V obci Ilava je 882 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 038.
Ilava: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
EG8: IČO, sídlo a základné údaje
EG8 s. r. o. (IČO 56703635) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ilava, okres Ilava. Dátum vzniku je 7. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Erik Grendel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 070 € a výsledok hospodárenia +9 880 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Športové činnosti i. n. (SK NACE 9319) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 1. 2025 |
| Obec | Ilava |
| Okres | Okres Ilava |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 124 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) EG8 s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 070 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy EG8
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EG8
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EG8
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy153zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Ilavatypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR625 zmlúv za 3 roky · 236 248 480 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR213 zmlúv za 3 roky · 68 685 767 € · naposledy 15. 9. 2026NŠC134 zmlúv za 3 roky · 25 000 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 1 068 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ilava
COMEXTRANS, s.r.o.SERVIND SLOVAKIA s.r.o.Felss Rotaform s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o.GROISE s.r.o.Všetky firmy v obci Ilava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Ilava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.