Ultralife s. r. o.
Prešov · Počítačové programovanie
11 575 €tržby 2025+4 976 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 11 575 €, výsledok hospodárenia 4 976 €
Ultralife s. r. o. (IČO 56698852) mala v roku 2025 tržby 11 575 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Ultralife
Podľa Registra právnických osôb koná za Ultralife 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Ultralife
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Henrieta Kuchárová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Henrieta Kuchárováod 1. 1. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ultralife
Za rok 2025 má Ultralife v závierke tržby 11 575 €, a výsledok hospodárenia +4 976 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 611 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Ultralife (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 575 € | 4 976 € | 11 189 € | 9 976 € | 1 213 € | 5 608 € | +43,0 % |
Riziko: zaplatí Ultralife?
Peniaze od štátu: Ultralife
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ultralife
Dátum vzniku Ultralife je 1. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49074/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 11 575 € · majetok 11 189 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ultralife
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Ultralife v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Ultralife je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), Ultralife má 11 575 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 644 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ultralife 216. z 277.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 865 €, polovica do 53 892 €, tri štvrtiny do 98 179 €; 10 % firiem má viac než 313 371 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 502 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 865 € |
| medián | 53 892 € |
| horný kvartil | 98 179 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 371 € |
| Ultralife | 11 575 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ultralife | 11 575 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 40 934 € |
| medián kraja | 46 134 € |
| medián Slovenska | 53 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- eko-logicky s. r. o.Nové Zámky · tržby 25 653 € (2025)
- MikyDesign s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 25 645 € (2025)
- DVLPR Studios s. r. o.Malacky · tržby 25 637 € (2025)
- edge-tech s. r. o.Horný Bar · tržby 25 625 € (2025)
- Pulsar Digital s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 25 623 € (2025)
- NORDLYS s. r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 25 615 € (2025)
- Second Breakfast s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 25 595 € (2025)
- Savet consulting, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 25 592 € (2025)
- SoftRare s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 25 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ultralife, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ultralife: Prešov
Ultralife sídli na adrese L. Novomeského 6440/16, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 794 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 000. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Ultralife: IČO, sídlo a základné údaje
Ultralife s. r. o. (IČO 56698852) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 1. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Mgr. Henrieta Kuchárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 575 € a výsledok hospodárenia +4 976 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2025 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Vyrubená daň z príjmov | 611 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Ultralife s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 575 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy Ultralife
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ultralife
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ultralife
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Prešov
Finshape Slovakia s. r. o.INCO - AG, s.r.o.Eliaš - IT Solutions s.r.o.ComeIn.sk s. r. o.Stano Renovatie s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.