RB Agent 02 s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
47 640 €tržby 2025+6 320 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 47 640 €, výsledok hospodárenia 6 320 €
RB Agent 02 s. r. o. (IČO 56696949) mala v roku 2025 tržby 47 640 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ RB Agent 02
Podľa Registra právnických osôb koná za RB Agent 02 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník RB Agent 02
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roberts & Boyd s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roberts & Boyd s. r. o.od 12. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RB Agent 02
Za rok 2025 má RB Agent 02 v závierke tržby 47 640 €, a výsledok hospodárenia +6 320 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 702 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok RB Agent 02 (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 640 € | 6 320 € | 12 023 € | 11 320 € | 703 € | 7 319 € | +13,3 % |
Riziko: zaplatí RB Agent 02?
Peniaze od štátu: RB Agent 02
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RB Agent 02
Dátum vzniku RB Agent 02 je 12. 2. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/185342/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 47 640 € · majetok 12 023 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RB Agent 02
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Faktoring a forfaiting
- Finančný lízing
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
RB Agent 02 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
RB Agent 02 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), RB Agent 02 má 47 640 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 204 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RB Agent 02 322. z 664.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| RB Agent 02 | 47 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RB Agent 02 | 47 640 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 46 708 € |
| medián kraja | 47 343 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kalužáková s.r.o.Nitra · tržby 119 334 € (2025)
- TRENFIN, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 119 246 € (2024)
- Niche group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 208 € (2025)
- "BYTOVKA PIONIERSKA 982"Považská Bystrica · tržby 119 195 € (2025)
- WeTranslate SEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 158 € (2025)
- YINGXIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 119 109 € (2025)
- SVB 56Dubnica nad Váhom · tržby 119 087 € (2025)
- SKYSIDE SLOVAKIA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 119 024 € (2014)
- Grizzly Reality Levice, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 000 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RB Agent 02, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RB Agent 02: Bratislava - Karlova Ves
RB Agent 02 sídli na adrese Majerníkova 3007/8, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
RB Agent 02: IČO, sídlo a základné údaje
RB Agent 02 s. r. o. (IČO 56696949) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 12. 2. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Martin Čapo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 640 € a výsledok hospodárenia +6 320 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 2. 2025 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 702 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) RB Agent 02 s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 640 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy RB Agent 02
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RB Agent 02
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RB Agent 02
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
RB NOW s.r.o.Roberts & Boyd, s. r. o.RB rent s. r. o.RIPPLE, s.r.o.RB Finance s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava IV
INVEST 7 - Malý Raj Slovenský Grob a.s.SG Shopping s. r. o.ARKER, s.r.o.ONC s.r.o.BYTY, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.