VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PPR Company s. r. o.

Hlohovec · Elektrická inštalácia

122 449 €tržby 2025+3 746 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

122 449 €tržby 2025
+3 746 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 122 449 €, výsledok hospodárenia 3 746 €

PPR Company s. r. o. (IČO 56693591) mala v roku 2025 tržby 122 449 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PPR Company

V roku 2025 mala PPR Company priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia PPR Company

Podľa Registra právnických osôb konajú za PPR Company 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločníci PPR Company

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch PPR Company
Podiely spoločníkov na vkladoch PPR Company Alojz Majzel 50,0 %, Ing. Martin Majzel 50,0 %. Spolu 5 000 €. Alojz Majzel: 2 500 €, 50,0 %Ing. Martin Majzel: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Alojz Majzel50,0 %
  • Ing. Martin Majzel50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alojz Majzelod 1. 1. 2025 2 500 €50,0 %
Ing. Martin Majzelod 1. 1. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PPR Company

Za rok 2025 má PPR Company v závierke tržby 122 449 €, a výsledok hospodárenia +3 746 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 167 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025122 tis. €
Výsledok hospodárenia 20253 746 €zisk
Majetok (aktíva) 202579 tis. €
Vlastné imanie 202539 tis. €
Záväzky 202540 tis. €50,7 % majetku
Pridaná hodnota 202514 tis. €
Zisková marža 2025+3,1 %medián odvetvia +4,2 %
Vyrubená daň z príjmov1 167 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok PPR Company (1 rok)
Čísla zo závierok PPR Company po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025122 449 €3 746 €78 547 €38 746 €39 801 €13 737 €+3,1 %

Riziko: zaplatí PPR Company?

Peniaze od štátu: PPR Company

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PPR Company

Dátum vzniku PPR Company je 1. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58355/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122400005
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 122 449 € · majetok 78 547 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PPR Company

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

PPR Company v odvetví špecializované stavebné práce

PPR Company je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), PPR Company má 122 449 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 910 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PPR Company 47. z 91.

V odvetví v okrese Hlohovec910aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 570Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PPR Company, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Hlohovec ›

Sídlo PPR Company: Hlohovec

PPR Company sídli na adrese Záhradnícka 272/4, 920 03 Hlohovec, okres Hlohovec. V obci Hlohovec je 2 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 495. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Hlohovec2 808aktívnych
Subjektov v okrese Hlohovec5 495aktívnych
V tom istom odvetví910okres Hlohovec
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Hlohovec: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›

PPR Company: IČO, sídlo a základné údaje

PPR Company s. r. o. (IČO 56693591) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 1. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Alojz Majzel a Ing. Martin Majzel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 122 449 € a výsledok hospodárenia +3 746 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2025
ObecHlohovec
OkresOkres Hlohovec
Vyrubená daň z príjmov1 167 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) PPR Company s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 122 449 €, typická firma odvetvia 71 962 € (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Hlohovec ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Hlohovec ›

Sieť prepojení firmy PPR Company

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PPR Company

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PPR Company

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Hlohovectypický nepokrytý dopyt 5,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PPR Group s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Hlohovec

Bekaert Hlohovec, a.s.Saneca Pharmaceuticals a. s.Frutree s. r. o.COAVIS SLOVAKIA s. r. o.GPV Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hlohovec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Hlohovec

ENEY s. r. o.AIRNET s.r.o.ELMONT - HC, s.r.o.KOHO - ELEKTRIK, s.r.o.JURMAT-elektrik s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk