VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EisenPartner s. r. o.

Považská Bystrica · Výroba kovových konštrukcií a ich častí

33 522 €tržby 2025+4 825 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

33 522 €tržby 2025
+4 825 €zisk 2025
  1. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 25 : tržby 33 522 €, výsledok hospodárenia 4 825 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EisenPartner s. r. o. (IČO 56680783) mala v roku 2025 tržby 33 522 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EisenPartner

EisenPartner má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 821 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ EisenPartner

Podľa Registra právnických osôb koná za EisenPartner 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

Spoločník EisenPartner

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EisenPartner
Podiely spoločníkov na vkladoch EisenPartner Filip Turčáni 100,0 %. Spolu 5 000 €. Filip Turčáni: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Filip Turčáni100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Filip Turčániod 12. 12. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EisenPartner

Za rok 2025 má EisenPartner v závierke tržby 33 522 €, a výsledok hospodárenia +4 825 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 536 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202534 tis. €
Výsledok hospodárenia 20254 825 €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 20259 825 €
Záväzky 20252 483 €20,2 % majetku
Pridaná hodnota 20258 498 €
Zisková marža 2025+14,4 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 2 roky4 825 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov536 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EisenPartner

Súvaha EisenPartner

Všetky čísla zo závierok EisenPartner (2 roky)
Čísla zo závierok EisenPartner po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202533 522 €4 825 €12 308 €9 825 €2 483 €8 498 €+14,4 %
2024—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí EisenPartner?

Peniaze od štátu: EisenPartner

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EisenPartner

Dátum vzniku EisenPartner je 12. 12. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47858/R
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122384605 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 33 522 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EisenPartner

  • Zámočníctvo
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

EisenPartner v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

EisenPartner je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), EisenPartner má 33 522 €, čo je 33 % mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 767 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EisenPartner 137. z 173.

V odvetví v okrese Považská Bystrica767aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EisenPartner, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo EisenPartner: Považská Bystrica

EisenPartner sídli na adrese Nemocničná 990/6, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 605 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 769. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Považská Bystrica6 605aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 769aktívnych
V tom istom odvetví767okres Považská Bystrica
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

EisenPartner: IČO, sídlo a základné údaje

EisenPartner s. r. o. (IČO 56680783) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 12. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Filip Turčáni. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 522 € a výsledok hospodárenia +4 825 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 12. 2024
ObecPovažská Bystrica
OkresOkres Považská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov536 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) EisenPartner s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 522 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy EisenPartner

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EisenPartner

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EisenPartner

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 400 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 1,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Považská Bystrica

V I K O spol. s r.o.HiProTech s.r.o.VKBS, s.r.o.KovoZet s. r. o.MDK Slovakia s.r.o..

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk