KH Dev Studio, s.r.o.
Banská Bystrica · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
76 901 €tržby 2025 ▲ 1 713 %+22 136 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 4 242 €, výsledok hospodárenia 2 139 €
- 25 : tržby 76 901 €, výsledok hospodárenia 22 136 €
KH Dev Studio, s.r.o. (IČO 56678321) mala v roku 2025 tržby 76 901 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KH Dev Studio
V roku 2025 mala KH Dev Studio priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 674 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ KH Dev Studio
Podľa Registra právnických osôb koná za KH Dev Studio 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník KH Dev Studio
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Kristián Hvasta100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Kristián Hvastaod 11. 12. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KH Dev Studio
Za rok 2025 má KH Dev Studio v závierke tržby 76 901 €, o 1 712,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 136 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 76 901 €.
Výkaz ziskov a strát KH Dev Studio
Najvyššie tržby: rok 2025, 76 901 €. Najnižšie: rok 2024, 4 242 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 76 901 € |
| 2024 | 4 242 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 24 275 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 136 € |
| 2024 | 2 139 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KH Dev Studio
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,8 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KH Dev Studio | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,8 % | +8,4 % |
| 2024 | +50,4 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KH Dev Studio
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 59 620 €, vlastné imanie 27 243 € a záväzky 32 377 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 59 620 € | 27 243 € | 32 377 € |
| 2024 | 7 516 € | 7 139 € | 377 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KH Dev Studio (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 901 € | 22 136 € | 59 620 € | 27 243 € | 32 377 € | 30 375 € | +28,8 % |
| 2024 | 4 242 € | 2 139 € | 7 516 € | 7 139 € | 377 € | 2 518 € | +50,4 % |
Riziko: zaplatí KH Dev Studio?
Peniaze od štátu: KH Dev Studio
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KH Dev Studio
Dátum vzniku KH Dev Studio je 11. 12. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50840/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 4 242 € · majetok 7 516 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122383978
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 76 901 €.
- Nový spoločník: Kristián HvastaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KH Dev Studio
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok.
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
KH Dev Studio v odvetví administratívne a kancelárske služby
KH Dev Studio je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), KH Dev Studio má 76 901 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KH Dev Studio 282. z 888.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| KH Dev Studio | 76 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KH Dev Studio
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KH Dev Studio s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KH Dev Studio | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 76 901 € | 42 000 € |
| 2024 | 4 242 € | 39 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KH Dev Studio | 76 901 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 42 890 € |
| medián kraja | 39 341 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Winterklinik s.r.o.Senica · tržby 181 506 € (2025)
- Leiter Advertising, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 468 € (2025)
- Sulli s. r. o.Kežmarok · tržby 181 416 € (2025)
- StarDOS s.r.o.Trenčín · tržby 181 361 € (2025)
- Tréner ľudí s. r. o.Ľubica · tržby 181 329 € (2025)
- Števlík, s. r. o.Oravská Lesná · tržby 181 294 € (2025)
- EUROPE AUTOMOTIWE s. r. o.Svätý Peter · tržby 181 241 € (2025)
- Prostoxx, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 225 € (2025)
- APOPHIS s. r. o.Omšenie · tržby 181 224 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KH Dev Studio, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo KH Dev Studio: Banská Bystrica
KH Dev Studio sídli na adrese Petelenova 15456/5, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
KH Dev Studio: IČO, sídlo a základné údaje
KH Dev Studio, s.r.o. (IČO 56678321) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 11. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Kristián Hvasta. Za rok 2025 sú v závierke tržby 76 901 € a výsledok hospodárenia +22 136 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 12. 2024 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) KH Dev Studio, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 76 901 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy KH Dev Studio
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KH Dev Studio
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KH Dev Studio
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Banská Bystrica
ASCH medical s.r.o.Resale SEGRIPAD SK, s.r.o.ApplePharma s. r. o.E-cycling s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.