VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AR Global, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

38 500 €tržby 2025+9 410 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

38 500 €tržby 2025
+9 410 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 38 500 €, výsledok hospodárenia 9 410 €

AR Global, s.r.o. (IČO 56674945) mala v roku 2025 tržby 38 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AR Global

V roku 2025 mala AR Global priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ AR Global

Podľa Registra právnických osôb koná za AR Global 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník AR Global

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AR Global
Podiely spoločníkov na vkladoch AR Global Radoslav Janček 100,0 %. Spolu 5 000 €. Radoslav Janček: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Radoslav Janček100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Radoslav Jančekod 3. 7. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AR Global

Za rok 2025 má AR Global v závierke tržby 38 500 €, a výsledok hospodárenia +9 410 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 046 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202539 tis. €
Výsledok hospodárenia 20259 410 €zisk
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 202512 tis. €45,5 % majetku
Pridaná hodnota 202511 tis. €
Zisková marža 2025+24,4 %medián odvetvia +8,4 %
Vyrubená daň z príjmov1 046 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok AR Global (1 rok)
Čísla zo závierok AR Global po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202538 500 €9 410 €26 456 €14 410 €12 046 €10 500 €+24,4 %

Riziko: zaplatí AR Global?

Peniaze od štátu: AR Global

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AR Global

Dátum vzniku AR Global je 1. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/183960/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 38 500 € · majetok 26 456 €
  3. Nový štatutár: Radoslav JančekKonateľ
  4. Nový spoločník: Radoslav JančekSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AR Global

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

AR Global v odvetví administratívne a kancelárske služby

AR Global je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), AR Global má 38 500 €, čo je 92 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 5 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AR Global 1 668. z 2 804.

V odvetví v okrese Bratislava II5 963aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AR Global, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo AR Global: Bratislava - Ružinov

AR Global sídli na adrese Trnavská cesta 19375/8C, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 25 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví5 963okres Bratislava II
Na tej istej adrese25aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

AR Global: IČO, sídlo a základné údaje

AR Global, s.r.o. (IČO 56674945) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Radoslav Janček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 38 500 € a výsledok hospodárenia +9 410 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2025
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov1 046 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) AR Global, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 38 500 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy AR Global

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AR Global

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AR Global

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

abiX s.r.o.Stylove byvanie s. r. o.EM BAU group s. r. o.MIP, s.r.o.MURALI s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II

KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk