Tobatech s. r. o.
Košice - Západ · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
48 866 €tržby 2025+6 908 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 48 866 €, výsledok hospodárenia 6 908 €
Tobatech s. r. o. (IČO 56671750) mala v roku 2025 tržby 48 866 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Tobatech
V roku 2025 mala Tobatech priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 4 884 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Tobatech
Podľa Registra právnických osôb koná za Tobatech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Tobatech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Tobatech
Za rok 2025 má Tobatech v závierke tržby 48 866 €, a výsledok hospodárenia +6 908 €.
Všetky čísla zo závierok Tobatech (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 866 € | 6 908 € | 12 347 € | 11 908 € | 439 € | 14 902 € | +14,1 % |
Riziko: zaplatí Tobatech?
Peniaze od štátu: Tobatech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Tobatech
Dátum vzniku Tobatech je 1. 1. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61003/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 48 866 € · majetok 12 347 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122396023
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tobatech
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie technickej služby s rozsahom činnosti podľa § 7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti v rozsahu projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tobatech v odvetví administratívne a kancelárske služby
Tobatech je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Tobatech má 48 866 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 077 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tobatech 175. z 443.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| Tobatech | 48 866 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Tobatech | 48 866 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 39 493 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tobatech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Tobatech: Košice - Západ
Tobatech sídli na adrese Trieda SNP 74, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
Tobatech: IČO, sídlo a základné údaje
Tobatech s. r. o. (IČO 56671750) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 1. 1. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Tomáš Baláž. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 866 € a výsledok hospodárenia +6 908 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2025 |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Tobatech s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 866 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy Tobatech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tobatech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Tobatech
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Tobatech IT Solutions s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice II
abc-zoo s.r.o.IMET, a.s.Trade EU1, s.r.o.PHARMIG s.r.o.Prosight Partners s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.