VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Planet of Students

Bratislava - Rača · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk

Planet of Students: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu1 rok
zmluvy so štátom0

Planet of Students (IČO 56669470), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 11. 12. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Planet of Students

Podľa Registra právnických osôb koná za Planet of Students 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Financie a závierky Planet of Students

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Planet of Students?

Peniaze od štátu: Planet of Students

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Planet of Students

Dátum vzniku Planet of Students je 11. 12. 2024, teda pred 1 rokom. Skoršie obchodné meno: Združenie 55.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-71201
  2. Nový štatutár: Ján BartaIný štatutárny orgán
  3. Zmena obchodného menaPredtým Združenie 55, odvtedy Planet of Students.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Planet of Students

  • rôzne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Planet of Students v odvetví členské organizácie

Planet of Students je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 288 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava III2 288aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo Planet of Students: Bratislava - Rača

Planet of Students sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 030 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 8 596 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 030aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví2 288okres Bratislava III
Na tej istej adrese8 596aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Planet of Students: IČO, sídlo a základné údaje

Planet of Students (IČO 56669470) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 11. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ján Barta.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik11. 12. 2024
Skoršie názvyZdruženie 55
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Planet of Students

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Planet of Students

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Planet of Students

  • Tendre95súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 459 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SPACE AGENCY s. r. o.JAJ SAFETY, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava III

Výskumný ústav zváračskýOBČIANSKE ZDRUŽENIE A P H P AWe Love SynergyZdruženie na pomoc ľuďom s mentálnym…SILNÉ REČI o. z.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk