LANDMARK PROFIT s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
48 635 €tržby 2025+79 €zisk 2025aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 021 €
- 25 : tržby 48 635 €, výsledok hospodárenia 79 €
LANDMARK PROFIT s.r.o. (IČO 56665831) mala v roku 2025 tržby 48 635 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ LANDMARK PROFIT
Podľa Registra právnických osôb koná za LANDMARK PROFIT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci LANDMARK PROFIT
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok LANDMARK PROFIT
Za rok 2025 má LANDMARK PROFIT v závierke tržby 48 635 €, a výsledok hospodárenia +79 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 848 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LANDMARK PROFIT
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −942 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 79 € |
| 2024 | −1 021 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LANDMARK PROFIT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 813 €, vlastné imanie 4 058 € a záväzky 36 755 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 813 € | 4 058 € | 36 755 € |
| 2024 | 3 979 € | 3 979 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LANDMARK PROFIT (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 635 € | 79 € | 40 813 € | 4 058 € | 36 755 € | 4 268 € | +0,2 % |
| 2024 | — | −1 021 € | 3 979 € | 3 979 € | — | −1 021 € | — |
Riziko: zaplatí LANDMARK PROFIT?
Peniaze od štátu: LANDMARK PROFIT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LANDMARK PROFIT
Dátum vzniku LANDMARK PROFIT je 5. 12. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/183574/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 3 979 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122380249
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 48 635 €.
- Nový spoločník: LANDMARK HOLDING a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LANDMARK PROFIT
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
LANDMARK PROFIT v odvetví administratívne a kancelárske služby
LANDMARK PROFIT je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), LANDMARK PROFIT má 48 635 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LANDMARK PROFIT 1 230. z 2 382.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| LANDMARK PROFIT | 48 635 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LANDMARK PROFIT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LANDMARK PROFIT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LANDMARK PROFIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 48 635 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LANDMARK PROFIT | 48 635 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 49 388 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LANDMARK PROFIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LANDMARK PROFIT: Bratislava - Staré Mesto
LANDMARK PROFIT sídli na adrese Zámocká 30, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 251 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
LANDMARK PROFIT: IČO, sídlo a základné údaje
LANDMARK PROFIT s.r.o. (IČO 56665831) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 5. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ondřej Jelínek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 635 € a výsledok hospodárenia +79 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 12. 2024 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 848 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) LANDMARK PROFIT s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 635 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy LANDMARK PROFIT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LANDMARK PROFIT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LANDMARK PROFIT
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I
FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.