VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ML - Property Solutions, s. r. o.

Stráňavy · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

30 749 €tržby 2025+4 737 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 749 €tržby 2025
+4 737 €zisk 2025
  1. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 25 : tržby 30 749 €, výsledok hospodárenia 4 737 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ML - Property Solutions, s. r. o. (IČO 56648961) mala v roku 2025 tržby 30 749 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ML - Property Solutions

ML - Property Solutions má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 803 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ ML - Property Solutions

Podľa Registra právnických osôb koná za ML - Property Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník ML - Property Solutions

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ML - Property Solutions
Podiely spoločníkov na vkladoch ML - Property Solutions Michal Lončík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Michal Lončík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Michal Lončík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Lončíkod 23. 11. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ML - Property Solutions

Za rok 2025 má ML - Property Solutions v závierke tržby 30 749 €, a výsledok hospodárenia +4 737 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 526 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202531 tis. €
Výsledok hospodárenia 20254 737 €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20251 177 €9,4 % majetku
Pridaná hodnota 20257 407 €
Zisková marža 2025+15,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky4 737 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov526 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ML - Property Solutions

Súvaha ML - Property Solutions

Všetky čísla zo závierok ML - Property Solutions (2 roky)
Čísla zo závierok ML - Property Solutions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 749 €4 737 €12 472 €11 295 €1 177 €7 407 €+15,4 %
2024—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí ML - Property Solutions?

Peniaze od štátu: ML - Property Solutions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ML - Property Solutions

Dátum vzniku ML - Property Solutions je 23. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86318/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 30 749 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ML - Property Solutions

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

ML - Property Solutions v odvetví administratívne a kancelárske služby

ML - Property Solutions je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), ML - Property Solutions má 30 749 €, čo je 73 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 228 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ML - Property Solutions 544. z 898.

V odvetví v okrese Žilina2 228aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ML - Property Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Žilina ›

Sídlo ML - Property Solutions: Stráňavy

ML - Property Solutions sídli na adrese Stráňavy 439, 013 25 Stráňavy, okres Žilina. V obci Stráňavy je 260 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stráňavy260aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví2 228okres Žilina
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Stráňavy: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

ML - Property Solutions: IČO, sídlo a základné údaje

ML - Property Solutions, s. r. o. (IČO 56648961) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stráňavy, okres Žilina. Dátum vzniku je 23. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Michal Lončík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 749 € a výsledok hospodárenia +4 737 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 11. 2024
ObecStráňavy
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov526 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ML - Property Solutions, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 749 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy ML - Property Solutions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ML - Property Solutions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ML - Property Solutions

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Stráňavytypický nepokrytý dopyt 114 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stráňavy

Automatizácia dopravných a telekomunikačných…DOBÝVANIE, s.r.o.APKA s.r.o.NUMISSHOP s.r.o.VMA security s.r.o.Všetky firmy v obci Stráňavy ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Žilina

Westoil s.r.o.NPR Construction SK, s. r. o.Lekáreň POHODA s. r. o.P.D.Performance, s. r. o.Inžinierske stavby a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk