Luminova s. r. o.
Prievidza · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
17 100 €tržby 2025+15 017 €zisk 2025aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 17 100 €, výsledok hospodárenia 15 017 €
Luminova s. r. o. (IČO 56648952) mala v roku 2025 tržby 17 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Luminova
Podľa Registra právnických osôb koná za Luminova 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Luminova
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Štefan Voskár100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Štefan Voskárod 10. 12. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Luminova
Za rok 2025 má Luminova v závierke tržby 17 100 €, a výsledok hospodárenia +15 017 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 672 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Luminova
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 15 017 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 15 017 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Luminova
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 058 €, vlastné imanie 20 017 € a záväzky 2 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 058 € | 20 017 € | 2 041 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Luminova (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 100 € | 15 017 € | 22 058 € | 20 017 € | 2 041 € | 16 731 € | +87,8 % |
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Luminova?
Luminova a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Luminova v objeme 154 225 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Trenčín: 154 225 € v 1 zmluve.
História firmy Luminova
Dátum vzniku Luminova je 10. 12. 2024, teda pred 1 rokom. Skoršie obchodné meno: Relation, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58336/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 17 100 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Relation, s. r. o., odvtedy Luminova s. r. o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Trenčín, hodnota zmluvy 154 225 €. Firma vznikla 10. 12. 2024.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122382878
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Luminova
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Verejné obstarávanie
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických po
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Luminova v odvetví výroba strojov a zariadení
Luminova je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 652 € (1 316 závierok), Luminova má 17 100 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 45 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Luminova 22. z 25.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 407 €, polovica do 148 652 €, tri štvrtiny do 1 183 967 €; 10 % firiem má viac než 7 059 434 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 11 321 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 407 € |
| medián | 148 652 € |
| horný kvartil | 1 183 967 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 059 434 € |
| Luminova | 17 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Luminova
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Luminova s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Luminova | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 17 100 € | 148 652 € |
| 2024 | — | 178 952 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Luminova | 17 100 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 136 208 € |
| medián kraja | 260 514 € |
| medián Slovenska | 148 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VH-SOFT, s. r. o.Trenčín · tržby 38 851 € (2025)
- LAMICHO group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 658 € (2023)
- PRINTRADE, s. r. o.Trnava · tržby 38 646 € (2025)
- JADR s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 38 426 € (2025)
- DURMITOR s. r. o.Malacky · tržby 38 277 € (2023)
- Techtrek s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 38 156 € (2025)
- PIRO13, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 38 139 € (2025)
- Klein Industries s. r. o.Jur nad Hronom · tržby 38 008 € (2025)
- TechMate s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 37 900 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Luminova, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Luminova: Prievidza
Luminova sídli na adrese Mariánska ulica 14, 971 01 Prievidza, okres Prievidza. V obci Prievidza je 6 859 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 832.
Prievidza: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
Luminova: IČO, sídlo a základné údaje
Luminova s. r. o. (IČO 56648952) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, okres Prievidza. Dátum vzniku je 10. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Štefan Voskár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 100 € a výsledok hospodárenia +15 017 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 12. 2024 |
| Skoršie názvy | Relation, s. r. o. |
| Obec | Prievidza |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 672 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) Luminova s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 100 €, typická firma odvetvia 148 652 € (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy Luminova
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Luminova
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Luminova
- Tendre67súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 203 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov347firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Prievidzatypický nepokrytý dopyt 2,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava68 zmlúv za 3 roky · 1 132 289 € · naposledy 28. 9. 2026Ministerstvo obrany SR23 zmlúv za 3 roky · 155 410 € · naposledy 9. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.16 zmlúv za 3 roky · 24 303 € · naposledy 22. 9. 2026 Všetkých 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Prievidza
Nestlé Slovensko s.r.o.COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvoGeWiS Slovakia s. r. o.Scheuch s.r.o.DOBROTA, a.s.Všetky firmy v obci Prievidza ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Prievidza
TechnoNova s. r. o.Slovakia Crane System s.r.o.INOVA Prievidza, s.r.o.TPT Services, s.r.o.CNC Trend, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.