VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KaJa Partner s. r. o.

Horná Štubňa · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

123 030 €tržby 2025+1 469 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

123 030 €tržby 2025
+1 469 €zisk 2025
  1. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 127 €
  2. 25 : tržby 123 030 €, výsledok hospodárenia 1 469 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KaJa Partner s. r. o. (IČO 56647221) mala v roku 2025 tržby 123 030 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KaJa Partner

KaJa Partner má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 12 698 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ KaJa Partner

Podľa Registra právnických osôb koná za KaJa Partner 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník KaJa Partner

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KaJa Partner
Podiely spoločníkov na vkladoch KaJa Partner Veronika Bírešová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Veronika Bírešová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Veronika Bírešová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Veronika Bírešováod 22. 8. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KaJa Partner

Za rok 2025 má KaJa Partner v závierke tržby 123 030 €, a výsledok hospodárenia +1 469 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025123 tis. €
Výsledok hospodárenia 20251 469 €zisk
Majetok (aktíva) 202529 tis. €
Vlastné imanie 20254 342 €
Záväzky 202524 tis. €84,8 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025+1,2 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky−658 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KaJa Partner

Súvaha KaJa Partner

Všetky čísla zo závierok KaJa Partner (2 roky)
Čísla zo závierok KaJa Partner po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025123 030 €1 469 €28 548 €4 342 €24 206 €15 722 €+1,2 %
2024—−2 127 €5 969 €−2 127 €8 096 €−1 787 €—

Riziko: zaplatí KaJa Partner?

Peniaze od štátu: KaJa Partner

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KaJa Partner

Dátum vzniku KaJa Partner je 23. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86314/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 969 €
  3. Nový štatutár: Veronika BírešováKonateľ
  4. Nový spoločník: Veronika BírešováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 123 030 €.
  6. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122379149 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KaJa Partner

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.
  • Počítačové služby.
  • Administratívne služby.
  • Vedenie účtovníctva.
  • Čistiace a upratovacie služby.
  • Reklamné a marketingové služby.
  • Prieskum trhu a verejnej mienky.
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení.
  • Prevádzkovanie výdajne stravy.
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach.
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.
  • Wellness masérske služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

KaJa Partner v odvetví administratívne a kancelárske služby

KaJa Partner je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), KaJa Partner má 123 030 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Turčianske Teplice je v tomto odvetví 87 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KaJa Partner 11. z 31.

V odvetví v okrese Turčianske Teplice87aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KaJa Partner, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Turčianske Teplice ›

Sídlo KaJa Partner: Horná Štubňa

KaJa Partner sídli na adrese 64, 038 46 Horná Štubňa, okres Turčianske Teplice. V obci Horná Štubňa je 169 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 472.

Subjektov v obci Horná Štubňa169aktívnych
Subjektov v okrese Turčianske Teplice2 472aktívnych
V tom istom odvetví87okres Turčianske Teplice

Horná Štubňa: obyvatelia a dáta ›Okres Turčianske Teplice ›Adresár firiem v okrese Turčianske Teplice ›

KaJa Partner: IČO, sídlo a základné údaje

KaJa Partner s. r. o. (IČO 56647221) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horná Štubňa, okres Turčianske Teplice. Dátum vzniku je 23. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Veronika Bírešová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 123 030 € a výsledok hospodárenia +1 469 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 11. 2024
ObecHorná Štubňa
OkresOkres Turčianske Teplice
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) KaJa Partner s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 123 030 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Turčianske Teplice ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Turčianske Teplice ›

Sieť prepojení firmy KaJa Partner

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KaJa Partner

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KaJa Partner

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Horná Štubňatypický nepokrytý dopyt 109 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Horná Štubňa

LOSKOL, s.r.o.DAMIDO, s.r.o.Jozef impianti, s.r.o.MUDr. Andrea Remišová, s. r. o.VEPOS Horného Turca n. o.Všetky firmy v obci Horná Štubňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Turčianske Teplice

TRACEY s. r. o.BMHI s. r. o.AHP PLUS, s.r.o.Čerešňový sad, s.r.o.NELLI oblátky s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk