SK Advisory s. r. o.
Marianka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
49 630 €tržby 2025 ▲ 109 %+38 573 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 23 740 €, výsledok hospodárenia 17 093 €
- 25 : tržby 49 630 €, výsledok hospodárenia 38 573 €
SK Advisory s. r. o. (IČO 56633238) mala v roku 2025 tržby 49 630 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SK Advisory
V roku 2025 mala SK Advisory priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia SK Advisory
Podľa Registra právnických osôb konajú za SK Advisory 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci SK Advisory
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SK Advisory
Za rok 2025 má SK Advisory v závierke tržby 49 630 €, o 109,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +38 573 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 630 €.
Výkaz ziskov a strát SK Advisory
Najvyššie tržby: rok 2025, 49 630 €. Najnižšie: rok 2024, 23 740 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 630 € |
| 2024 | 23 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 55 666 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 38 573 € |
| 2024 | 17 093 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SK Advisory
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +77,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SK Advisory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +77,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +72,0 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SK Advisory
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 48 601 €, vlastné imanie 44 073 € a záväzky 4 528 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 48 601 € | 44 073 € | 4 528 € |
| 2024 | 25 177 € | 22 093 € | 3 084 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SK Advisory (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 630 € | 38 573 € | 48 601 € | 44 073 € | 4 528 € | 42 920 € | +77,7 % |
| 2024 | 23 740 € | 17 093 € | 25 177 € | 22 093 € | 3 084 € | 20 178 € | +72,0 % |
Riziko: zaplatí SK Advisory?
Peniaze od štátu: SK Advisory
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SK Advisory
Dátum vzniku SK Advisory je 14. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/182983/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 23 740 € · majetok 25 177 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 49 630 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SK Advisory
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
SK Advisory v odvetví administratívne a kancelárske služby
SK Advisory je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), SK Advisory má 49 630 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 1 036 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SK Advisory 167. z 428.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| SK Advisory | 49 630 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SK Advisory
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SK Advisory s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SK Advisory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 630 € | 42 000 € |
| 2024 | 23 740 € | 39 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SK Advisory | 49 630 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 41 330 € |
| medián kraja | 45 182 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SK Advisory, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SK Advisory: Marianka
SK Advisory sídli na adrese Družstevná 1075/55, 900 33 Marianka, okres Malacky. V obci Marianka je 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Marianka: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
SK Advisory: IČO, sídlo a základné údaje
SK Advisory s. r. o. (IČO 56633238) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Marianka, okres Malacky. Dátum vzniku je 14. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Ing. Silvia Kočanová a Mgr. Rastislav Kočan. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 630 € a výsledok hospodárenia +38 573 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 11. 2024 |
| Obec | Marianka |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) SK Advisory s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 630 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy SK Advisory
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SK Advisory
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SK Advisory
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 137 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Mariankatypický nepokrytý dopyt 698 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Go4insight s.r.o.ok21, o.z. Spoločnosť pre otvorené…SAVA - Slovenská asociácia výskumných…
Najväčšie firmy v obci Marianka
XIMEA, s.r.o.Transroute Group, s. r. o.BEETLE s.r.o.KOLLMANN spol. s r.o.Construction Services s. r. o.Všetky firmy v obci Marianka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Malacky
Shefar agency s.r.o.Love IT, s.r.o.IFN Team s. r. o.BAU PROJEKT, s.r.o.MAA service, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.