Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZK Agency s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

23 993 €tržby 2025 ▲ 470 %+20 074 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

23 993 €tržby 2025 ▲ 470 %
+20 074 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 4 210 €, výsledok hospodárenia 2 347 €
  2. 25 : tržby 23 993 €, výsledok hospodárenia 20 074 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZK Agency s. r. o. (IČO 56620870) mala v roku 2025 tržby 23 993 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ZK Agency

V roku 2025 mala ZK Agency priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ ZK Agency

Podľa Registra právnických osôb koná za ZK Agency 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zuzana Kŕčovákonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník ZK Agency

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZK Agency
Podiely spoločníkov na vkladoch ZK Agency Zuzana Kŕčová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Zuzana Kŕčová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Zuzana Kŕčová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Zuzana Kŕčováod 23. 11. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ZK Agency

Za rok 2025 má ZK Agency v závierke tržby 23 993 €, o 469,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +20 074 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 23 993 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 234 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202524 tis. €▲ +469,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202520 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 202527 tis. €
Záväzky 20252 264 €7,6 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025+83,7 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky22 tis. €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 234 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZK Agency

Súvaha ZK Agency

Všetky čísla zo závierok ZK Agency (2 roky)
Čísla zo závierok ZK Agency po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202523 993 €20 074 €29 685 €27 421 €2 264 €22 330 €+83,7 %
20244 210 €2 347 €8 225 €7 347 €878 €2 809 €+55,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ZK Agency?

Peniaze od štátu: ZK Agency

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZK Agency

Dátum vzniku ZK Agency je 23. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/183237/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 4 210 € · majetok 8 225 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 23 993 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZK Agency

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vedenie účtovníctva
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

ZK Agency v odvetví administratívne a kancelárske služby

ZK Agency je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 406 závierok), ZK Agency má 23 993 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 650 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZK Agency 1 055. z 1 574.

V odvetví v okrese Bratislava V3 650aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 406Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZK Agency, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava V ›

Sídlo ZK Agency: Bratislava - Petržalka

ZK Agency sídli na adrese Bzovícka 3175/20, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 544. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 483aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 544aktívnych
V tom istom odvetví3 650okres Bratislava V
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

ZK Agency: IČO, sídlo a základné údaje

ZK Agency s. r. o. (IČO 56620870) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 23. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Zuzana Kŕčová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 993 € a výsledok hospodárenia +20 074 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 11. 2024
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov2 234 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ZK Agency s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 993 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 406 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PFB Promo & Event Agency SK s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V

Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.T.W.C. s.r.o. v likvidácii

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť