VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MAR-STEEL s. r. o.

Cestice · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

20 813 €tržby 2025 ▲ 1 436 %+2 776 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 813 €tržby 2025 ▲ 1 436 %
+2 776 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 1 355 €, výsledok hospodárenia -64 €
  2. 25 : tržby 20 813 €, výsledok hospodárenia 2 776 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MAR-STEEL s. r. o. (IČO 56616309) mala v roku 2025 tržby 20 813 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MAR-STEEL

MAR-STEEL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 330 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ MAR-STEEL

Podľa Registra právnických osôb koná za MAR-STEEL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník MAR-STEEL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MAR-STEEL
Podiely spoločníkov na vkladoch MAR-STEEL Martin Budai 100,0 %. Spolu 5 000 €. Martin Budai: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Martin Budai100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Martin Budaiod 12. 11. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MAR-STEEL

Za rok 2025 má MAR-STEEL v závierke tržby 20 813 €, o 1 436,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 776 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 20 813 €.

Tržby 202521 tis. €▲ +1 436,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 776 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 215 €
Vlastné imanie 20257 712 €
Záväzky 2025503 €6,1 % majetku
Pridaná hodnota 20253 664 €
Zisková marža 2025+13,3 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 712 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát MAR-STEEL

Súvaha MAR-STEEL

Všetky čísla zo závierok MAR-STEEL (2 roky)
Čísla zo závierok MAR-STEEL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 813 €2 776 €8 215 €7 712 €503 €3 664 €+13,3 %
20241 355 €−64 €4 998 €4 936 €62 €−31 €−4,7 %

Riziko: zaplatí MAR-STEEL?

Peniaze od štátu: MAR-STEEL

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MAR-STEEL

Dátum vzniku MAR-STEEL je 12. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60811/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 1 355 € · majetok 4 998 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 20 813 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MAR-STEEL

  • výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • výroba výrobkov z gumy a plastov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

MAR-STEEL v odvetví výroba a spracovanie kovov

MAR-STEEL je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 135 927 € (375 závierok), MAR-STEEL má 20 813 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 140 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAR-STEEL 3. z 6.

V odvetví v okrese Košice - okolie140aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou375Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia136 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAR-STEEL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Košice - okolie ›

Sídlo MAR-STEEL: Cestice

MAR-STEEL sídli na adrese Cestice 205, 044 71 Cestice, okres Košice - okolie. V obci Cestice je 96 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.

Subjektov v obci Cestice96aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 219aktívnych
V tom istom odvetví140okres Košice - okolie

Cestice: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

MAR-STEEL: IČO, sídlo a základné údaje

MAR-STEEL s. r. o. (IČO 56616309) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cestice, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 12. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Martin Budai. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 813 € a výsledok hospodárenia +2 776 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 11. 2024
ObecCestice
OkresOkres Košice - okolie
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) MAR-STEEL s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 813 €, typická firma odvetvia 135 927 € (medián z 375 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›

Sieť prepojení firmy MAR-STEEL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAR-STEEL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MAR-STEEL

  • Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 34 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,3 mil. €
  • Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Cesticetypický nepokrytý dopyt 6 700 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Cestice

MOLD - TRADE GROUP s.r.o.Agro Valaliky ND, s. r. o.Mold Trade MF, s. r. o.AGRO-VALALIKY a.s.MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzenýmVšetky firmy v obci Cestice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.10) v okrese Košice - okolie

TOMAX HOLDING s.r.o.SUDEX s.r.o.MIRMO s.r.o.DUKOV s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk