GIADE s. r. o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
46 836 €tržby 2025 ▲ 4 830 %+2 667 €zisk 2025aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia 808 €
- 25 : tržby 46 836 €, výsledok hospodárenia 2 667 €
GIADE s. r. o. (IČO 56614454) mala v roku 2025 tržby 46 836 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ GIADE
Podľa Registra právnických osôb koná za GIADE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník GIADE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Gianluca De Vecchi100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Gianluca De Vecchiod 6. 12. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GIADE
Za rok 2025 má GIADE v závierke tržby 46 836 €, o 4 830,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 667 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 46 836 €.
Výkaz ziskov a strát GIADE
Najvyššie tržby: rok 2025, 46 836 €. Najnižšie: rok 2024, 950 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 836 € |
| 2024 | 950 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 3 475 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 667 € |
| 2024 | 808 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GIADE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GIADE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +85,1 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GIADE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 396 €, vlastné imanie 8 475 € a záväzky 19 921 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 396 € | 8 475 € | 19 921 € |
| 2024 | 15 950 € | 5 808 € | 10 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GIADE (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 836 € | 2 667 € | 28 396 € | 8 475 € | 19 921 € | 7 647 € | +5,7 % |
| 2024 | 950 € | 808 € | 15 950 € | 5 808 € | 10 142 € | 950 € | +85,1 % |
Riziko: zaplatí GIADE?
Peniaze od štátu: GIADE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GIADE
Dátum vzniku GIADE je 6. 12. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/183624/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 950 € · majetok 15 950 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122381635
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 46 836 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GIADE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
GIADE v odvetví administratívne a kancelárske služby
GIADE je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), GIADE má 46 836 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GIADE 1 091. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 591 €; 10 % firiem má viac než 393 459 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 591 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 459 € |
| GIADE | 46 836 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GIADE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GIADE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GIADE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 836 € | 42 000 € |
| 2024 | 950 € | 39 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GIADE | 46 836 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUILDER-DE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 737 € (2025)
- Aquáčik s.r.o.Sereď · tržby 103 704 € (2025)
- Backa, s. r. o.Čadca · tržby 103 661 € (2022)
- ROSSONERO s. r. o.Nitra · tržby 103 649 € (2025)
- MAXI-FRUIT s.r.o.Marianka · tržby 103 571 € (2025)
- IMBI INVEST, s.r.o.Tomášikovo · tržby 103 557 € (2025)
- backOFFICE.Sk s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 555 € (2025)
- Fortress Trading s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 512 € (2015)
- VALOVIČ Predajňa s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 473 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GIADE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GIADE: Bratislava - Rača
GIADE sídli na adrese Malokrasňanská 10238/2, 831 54 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 030 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
GIADE: IČO, sídlo a základné údaje
GIADE s. r. o. (IČO 56614454) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 6. 12. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Gianluca De Vecchi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 836 € a výsledok hospodárenia +2 667 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 12. 2024 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) GIADE s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 836 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy GIADE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GIADE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GIADE
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.