VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Diana Kohárová s. r. o.

Dolný Kubín · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

22 191 €tržby 2025 ▲ 275 %+2 564 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 26. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

22 191 €tržby 2025 ▲ 275 %
+2 564 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 5 925 €, výsledok hospodárenia 363 €
  2. 25 : tržby 22 191 €, výsledok hospodárenia 2 564 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Ing. Diana Kohárová s. r. o. (IČO 56612907) mala v roku 2025 tržby 22 191 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Ing. Diana Kohárová

Podľa Registra právnických osôb koná za Ing. Diana Kohárová 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026.

Spoločník Ing. Diana Kohárová

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Ing. Diana Kohárová
Podiely spoločníkov na vkladoch Ing. Diana Kohárová Ing. Diana Kohárová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Diana Kohárová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Diana Kohárová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Diana Kohárováod 5. 11. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Ing. Diana Kohárová

Za rok 2025 má Ing. Diana Kohárová v závierke tržby 22 191 €, o 274,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 564 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 22 191 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 359 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202522 tis. €▲ +274,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 564 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 342 €
Vlastné imanie 20257 927 €
Záväzky 2025415 €5,0 % majetku
Pridaná hodnota 20253 096 €
Zisková marža 2025+11,6 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 927 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov359 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Ing. Diana Kohárová

Súvaha Ing. Diana Kohárová

Všetky čísla zo závierok Ing. Diana Kohárová (2 roky)
Čísla zo závierok Ing. Diana Kohárová po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202522 191 €2 564 €8 342 €7 927 €415 €3 096 €+11,6 %
20245 925 €363 €5 439 €5 363 €76 €443 €+6,1 %

Riziko: zaplatí Ing. Diana Kohárová?

Peniaze od štátu: Ing. Diana Kohárová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Ing. Diana Kohárová

Dátum vzniku Ing. Diana Kohárová je 5. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86188/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 5 925 € · majetok 5 439 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 22 191 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Diana Kohárová

  • Vedenie účtovníctva
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026.

Ing. Diana Kohárová v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Ing. Diana Kohárová je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), Ing. Diana Kohárová má 22 191 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 212 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ing. Diana Kohárová 43. z 63.

V odvetví v okrese Dolný Kubín212aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 912Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ing. Diana Kohárová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dolný Kubín ›

Sídlo Ing. Diana Kohárová: Dolný Kubín

Ing. Diana Kohárová sídli na adrese Pelhřimovská 1194/2, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 443. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolný Kubín3 303aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 443aktívnych
V tom istom odvetví212okres Dolný Kubín
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

Ing. Diana Kohárová: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Diana Kohárová s. r. o. (IČO 56612907) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 5. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Diana Kohárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 191 € a výsledok hospodárenia +2 564 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 11. 2024
ObecDolný Kubín
OkresOkres Dolný Kubín
Vyrubená daň z príjmov359 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Ing. Diana Kohárová s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 191 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›

Sieť prepojení firmy Ing. Diana Kohárová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ing. Diana Kohárová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ing. Diana Kohárová

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Dolný Kubíntypický nepokrytý dopyt 902 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dolný Kubín

Miba Sinter Slovakia s.r.o.MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín…Klauke Slovakia s.r.o.Nobel Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Kubín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Dolný Kubín

Cor Consult, s.r.o.ELLOS s.r.o.Metal Working CNC, s.r.o.Moq Mak s. r. o.ACCRUAL, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk