Maneko s. r. o.
Vysoké Tatry · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
19 494 €tržby 2025 ▲ 1 058 %+1 665 €zisk 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 1 684 €, výsledok hospodárenia 518 €
- 25 : tržby 19 494 €, výsledok hospodárenia 1 665 €
Maneko s. r. o. (IČO 56606681) mala v roku 2025 tržby 19 494 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Maneko
V roku 2025 mala Maneko priemerne 1 zamestnanca.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Maneko
Podľa Registra právnických osôb koná za Maneko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník Maneko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Eva Jánošíková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Eva Jánošíkováod 7. 11. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Maneko
Za rok 2025 má Maneko v závierke tržby 19 494 €, o 1 057,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 665 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 19 494 €.
Výkaz ziskov a strát Maneko
Najvyššie tržby: rok 2025, 19 494 €. Najnižšie: rok 2024, 1 684 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 19 494 € |
| 2024 | 1 684 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 183 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 665 € |
| 2024 | 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Maneko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,5 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Maneko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,5 % | +8,4 % |
| 2024 | +30,8 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Maneko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 582 €, vlastné imanie 7 183 € a záväzky 399 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 582 € | 7 183 € | 399 € |
| 2024 | 5 876 € | 5 518 € | 358 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Maneko (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 494 € | 1 665 € | 7 582 € | 7 183 € | 399 € | 2 649 € | +8,5 % |
| 2024 | 1 684 € | 518 € | 5 876 € | 5 518 € | 358 € | 895 € | +30,8 % |
Riziko: zaplatí Maneko?
Peniaze od štátu: Maneko
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Maneko
Dátum vzniku Maneko je 7. 11. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48823/P
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122362495 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 1 684 € · majetok 5 876 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 19 494 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Maneko
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Maneko v odvetví administratívne a kancelárske služby
Maneko je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Maneko má 19 494 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 912 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Maneko 246. z 357.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| Maneko | 19 494 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Maneko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Maneko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Maneko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 19 494 € | 42 000 € |
| 2024 | 1 684 € | 39 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Maneko | 19 494 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 36 270 € |
| medián kraja | 36 684 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BodyShape s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 869 € (2019)
- R&J Company, s.r.o.Trnava · tržby 44 863 € (2025)
- Svätá Filoména - liturgická predajňa s. r. o.Žilina · tržby 44 858 € (2025)
- PHI PHI s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 848 € (2025)
- Markus Agency s. r. o.Trnovec nad Váhom · tržby 44 843 € (2025)
- DAMINIMA, s. r. o.Ružomberok · tržby 44 841 € (2025)
- TopDex s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 840 € (2025)
- PEJATO s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 840 € (2025)
- Flow lightly s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 840 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Maneko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Maneko: Vysoké Tatry
Maneko sídli na adrese Tatranské Matliare 13016, 059 60 Vysoké Tatry, okres Poprad. V obci Vysoké Tatry je 1 059 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Vysoké Tatry: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
Maneko: IČO, sídlo a základné údaje
Maneko s. r. o. (IČO 56606681) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, okres Poprad. Dátum vzniku je 7. 11. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Eva Jánošíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 494 € a výsledok hospodárenia +1 665 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 11. 2024 |
| Obec | Vysoké Tatry |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Maneko s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 494 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy Maneko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Maneko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Maneko
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vysoké Tatrytypický nepokrytý dopyt 251 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vysoké Tatry
GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.Národný ústav detskej tuberkulózy a…DOMÉNA, s.r.o.KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.BODOS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoké Tatry ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Poprad
SATMO s.r.o.FARLETA, s.r.o.PRODO s.r.o.Samma, s.r.o.Omega Pharm PP, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.