ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Gabriela Kluchťáková

Aktívny · Zuberec · podniká od 2024 · 1 rok

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Čo robí

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Dá sa mu veriť?

Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Gabriela Kluchťáková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká1 rok
zmluvy so štátom0

Gabriela Kluchťáková (IČO 56606591), sídlo Zuberec, je v registri zapísaný od 1. 11. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Gabriela Kluchťáková

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre vhodné pre Gabriela KluchťákováNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Riziko: zaplatí Gabriela Kluchťáková?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Gabriela Kluchťáková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Gabriela Kluchťáková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Gabriela KluchťákováNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

História Gabriela Kluchťáková

Dátum vzniku Gabriela Kluchťáková je 1. 11. 2024, teda pred 1 rokom.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 560-33160
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1021398576 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Gabriela Kluchťáková

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Gabriela Kluchťáková smie robiť.

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Gabriela KluchťákováNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Gabriela KluchťákováNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

25,9 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Gabriela Kluchťáková v odvetví ubytovanie

Gabriela Kluchťáková je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 195 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Tvrdošín195aktívnych subjektov

Ubytovanie a stravovanie v okrese Tvrdošín ›

Miesto podnikania: Zuberec

Gabriela Kluchťáková má miesto podnikania v obci Zuberec, okres Tvrdošín. V obci Zuberec je 485 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 684.

Subjektov v obci Zuberec485aktívnych
Subjektov v okrese Tvrdošín6 684aktívnych
V tom istom odvetví195okres Tvrdošín

Zuberec: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›

Diery na trhu v okrese firmy Gabriela KluchťákováNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Gabriela Kluchťáková: IČO, sídlo a základné údaje

Gabriela Kluchťáková (IČO 56606591) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Zuberec, okres Tvrdošín. Začiatok podnikania je 1. 11. 2024, podniká 1 rok.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoGabriela Kluchťáková
Sídlo027 32 ZuberecPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Námestovo, číslo 560-33160Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieTuristické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520)
Vznik1. 11. 2024
ObecZuberec
OkresOkres Tvrdošín
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Zuberec

Tomáš BorsíkIng. Štefan Škerda ml.Ema MajerčákováSabína DúhováMiroslav ŠkoríkPRIMULA, s.r.o.MUDr. Stanislav Bebej - praktický lekárIng. Michal Borsík - Penzión u MichalaZuberec v číslach ›

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Gabriela KluchťákováNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

1,48 mld. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Stráženie firmy Gabriela Kluchťáková a ExcelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk