VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Memoris s. r. o.

Banská Bystrica · Pohrebné a súvisiace služby

79 634 €tržby 2025+7 060 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

79 634 €tržby 2025
+7 060 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 615 €
  2. 25 : tržby 79 634 €, výsledok hospodárenia 7 060 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Memoris s. r. o. (IČO 56600143) mala v roku 2025 tržby 79 634 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Memoris

Memoris má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 5 222 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Memoris

Podľa Registra právnických osôb koná za Memoris 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Memoris

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Memoris

Za rok 2025 má Memoris v závierke tržby 79 634 €, a výsledok hospodárenia +7 060 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 79 634 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 980 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202580 tis. €
Výsledok hospodárenia 20257 060 €zisk
Majetok (aktíva) 202536 tis. €
Vlastné imanie 202515 tis. €
Záväzky 202520 tis. €56,6 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+8,9 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 2 roky5 445 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov980 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Memoris

Súvaha Memoris

Všetky čísla zo závierok Memoris (2 roky)
Čísla zo závierok Memoris po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202579 634 €7 060 €35 551 €15 445 €20 106 €17 737 €+8,9 %
20240 €−1 615 €8 764 €8 385 €379 €−2 290 €—

Riziko: zaplatí Memoris?

Memoris a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Memoris v objeme 960 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Záhradnícke a rekreačné služby: 960 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv960 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20251. 3. 2025

História firmy Memoris

Dátum vzniku Memoris je 31. 10. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50572/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 0 € · majetok 8 764 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Záhradnícke a rekreačné služby, hodnota zmluvy 960 €. Firma vznikla 31. 10. 2024.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122357853
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 79 634 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Memoris

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie pohrebnej služby
  • Prevádzkovanie pohrebiska

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Memoris v odvetví ostatné osobné služby

Memoris je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť pohrebné a súvisiace služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), Memoris má 79 634 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 743 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Memoris 23. z 142.

V odvetví v okrese Banská Bystrica743aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 116Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Memoris, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Memoris: Banská Bystrica

Memoris sídli na adrese Horná 37, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 226 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 386aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví743okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese226aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Memoris: IČO, sídlo a základné údaje

Memoris s. r. o. (IČO 56600143) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 31. 10. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Patrik Pálesch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 79 634 € a výsledok hospodárenia +7 060 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePohrebné a súvisiace služby (SK NACE 9630)
Základné imanie10 000 €
Vznik31. 10. 2024
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov980 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Memoris s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 79 634 €, typická firma odvetvia 29 714 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy Memoris

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Memoris

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Memoris

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.03) v okrese Banská Bystrica

ANJELSKÉ POHREBNÉ & KVETINOVÉ SLUŽBY s. r…REMA+GS, s.r.o.VETERINÁRNE KREMATÓRIUM s.r.o.Celestia pieta s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk