Glass wolf s.r.o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
16 882 €tržby 2025 ▲ 372 %+2 520 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 3 576 €, výsledok hospodárenia 1 165 €
- 25 : tržby 16 882 €, výsledok hospodárenia 2 520 €
Glass wolf s.r.o. (IČO 56585659) mala v roku 2025 tržby 16 882 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Glass wolf
Podľa Registra právnických osôb konajú za Glass wolf 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Glass wolf
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zuzana Filková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zuzana Filkováod 29. 10. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Glass wolf
Za rok 2025 má Glass wolf v závierke tržby 16 882 €, o 372,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 520 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 16 882 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Glass wolf
Najvyššie tržby: rok 2025, 16 882 €. Najnižšie: rok 2024, 3 576 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 882 € |
| 2024 | 3 576 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 3 685 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 520 € |
| 2024 | 1 165 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Glass wolf
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,9 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Glass wolf | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,9 % | +8,4 % |
| 2024 | +32,6 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Glass wolf
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 025 €, vlastné imanie 8 685 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 025 € | 8 685 € | 340 € |
| 2024 | 6 505 € | 6 165 € | 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Glass wolf (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 882 € | 2 520 € | 9 025 € | 8 685 € | 340 € | 2 860 € | +14,9 % |
| 2024 | 3 576 € | 1 165 € | 6 505 € | 6 165 € | 340 € | 2 438 € | +32,6 % |
Riziko: zaplatí Glass wolf?
Peniaze od štátu: Glass wolf
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Glass wolf
Dátum vzniku Glass wolf je 29. 10. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/182488/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 3 576 € · majetok 6 505 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122356346 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 16 882 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Glass wolf
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby, služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Glass wolf v odvetví administratívne a kancelárske služby
Glass wolf je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Glass wolf má 16 882 €, čo je 40 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Glass wolf 1 639. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| Glass wolf | 16 882 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Glass wolf
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Glass wolf s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Glass wolf | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 882 € | 42 000 € |
| 2024 | 3 576 € | 39 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Glass wolf | 16 882 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 45 182 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PRODOT s. r. o.Petrovice · tržby 39 016 € (2025)
- KMN s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 39 013 € (2025)
- Clean Carbon team s. r. o.Hrnčiarska Ves · tržby 39 005 € (2023)
- ELA-VA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 39 004 € (2025)
- GaSt services, s. r. o.Miloslavov · tržby 39 004 € (2025)
- GEPEA s.r.o.Prusy · tržby 39 000 € (2025)
- NAJ Consulting s. r. o.Komárno · tržby 39 000 € (2025)
- Grand Capital s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
- M&M services SK s. r. o.Alekšince · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Glass wolf, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Glass wolf: Bratislava - Rača
Glass wolf sídli na adrese Karpatské námeste 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Glass wolf: IČO, sídlo a základné údaje
Glass wolf s.r.o. (IČO 56585659) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 29. 10. 2024, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Peter Pivovár a Zuzana Filková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 882 € a výsledok hospodárenia +2 520 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 10. 2024 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Glass wolf s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 882 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Glass wolf
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Glass wolf
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Glass wolf
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.