Patriot-upratovacia služba s. r. o.
Humenné · Generálne čistenie budov
48 961 €tržby 2025 ▲ 1 344 %+1 972 €zisk 2025aktívna 2 roky3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 3 391 €, výsledok hospodárenia 715 €
- 25 : tržby 48 961 €, výsledok hospodárenia 1 972 €
Patriot-upratovacia služba s. r. o. (IČO 56544936) mala v roku 2025 tržby 48 961 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Patriot-upratovacia služba
Patriot-upratovacia služba má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 279 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Patriot-upratovacia služba
Podľa Registra právnických osôb koná za Patriot-upratovacia služba 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci Patriot-upratovacia služba
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Marek Ondovčin87,0 %
- Patriot- upratovacie služby s. r. o.13,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Ondovčinod 28. 9. 2024 | 5 000 € | 87,0 % |
| Patriot- upratovacie služby s. r. o.od 28. 9. 2024 | 750 € | 13,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Patriot-upratovacia služba
Za rok 2025 má Patriot-upratovacia služba v závierke tržby 48 961 €, o 1 343,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 972 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 48 961 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Patriot-upratovacia služba
Najvyššie tržby: rok 2025, 48 961 €. Najnižšie: rok 2024, 3 391 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 48 961 € |
| 2024 | 3 391 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 687 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 972 € |
| 2024 | 715 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Patriot-upratovacia služba
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,0 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Patriot-upratovacia služba | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,0 % | +6,7 % |
| 2024 | +21,1 % | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Patriot-upratovacia služba
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 036 €, vlastné imanie 8 437 € a záväzky 3 599 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 036 € | 8 437 € | 3 599 € |
| 2024 | 6 591 € | 6 465 € | 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Patriot-upratovacia služba (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 961 € | 1 972 € | 12 036 € | 8 437 € | 3 599 € | 2 888 € | +4,0 % |
| 2024 | 3 391 € | 715 € | 6 591 € | 6 465 € | 126 € | 841 € | +21,1 % |
Riziko: zaplatí Patriot-upratovacia služba?
Peniaze od štátu: Patriot-upratovacia služba
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Patriot-upratovacia služba
Dátum vzniku Patriot-upratovacia služba je 28. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48627/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 3 391 € · majetok 6 591 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 48 961 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Patriot-upratovacia služba
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Patriot-upratovacia služba v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Patriot-upratovacia služba je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), Patriot-upratovacia služba má 48 961 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 142 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Patriot-upratovacia služba 13. z 31.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 534 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 388 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 647 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 534 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 388 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| Patriot-upratovacia služba | 48 961 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Patriot-upratovacia služba
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Patriot-upratovacia služba s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Patriot-upratovacia služba | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 48 961 € | 46 441 € |
| 2024 | 3 391 € | 43 149 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Patriot-upratovacia služba | 48 961 € |
|---|---|
| medián okresu Humenné | 47 518 € |
| medián kraja | 47 641 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CHAMELEON SERVIS, s. r. o.Oponice · tržby 119 322 € (2025)
- AGROSLUŽBY CRKOŇ s.r.o.Horná Breznica · tržby 119 255 € (2025)
- GSK, s. r. o.Viničné · tržby 119 247 € (2025)
- NAJADA s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 119 216 € (2025)
- Ozonservis, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 118 945 € (2025)
- SBBD, s. r. o.Žilina · tržby 118 800 € (2025)
- WINSTAL SERVICE, s. r. o.Lubina · tržby 118 398 € (2025)
- AUSTIN, s.r.o.Svidník · tržby 118 386 € (2025)
- SaoTec s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 347 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Patriot-upratovacia služba, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Patriot-upratovacia služba: Humenné
Patriot-upratovacia služba sídli na adrese Laborecká 1891/42, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 582 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 215. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
Patriot-upratovacia služba: IČO, sídlo a základné údaje
Patriot-upratovacia služba s. r. o. (IČO 56544936) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 28. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Marek Ondovčin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 961 € a výsledok hospodárenia +1 972 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 750 € |
| Vznik | 28. 9. 2024 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Patriot-upratovacia služba s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 961 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›
Sieť prepojení firmy Patriot-upratovacia služba
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Patriot-upratovacia služba
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Patriot-upratovacia služba
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 18 tis. €
- Výhry konkurentov85firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 124 tis. €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny725 zmlúv za 3 roky · 19 737 054 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 554 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Patriot-čistiaci servis, s. r. o.Patriot- upratovacie služby s. r. o.Patriot-upratovací servis, s. r. o.Patriot-čistiace práce s. r. o.Patriot-upratovacia činnosť s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Humenné
FRANMAR Quality s. r. o.KA-LUX s.r.o.BRAND Ortho Dentistry s. r. o.GRIKAS-LUX s. r. o.ELTOMA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.