VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EVA services, s.r.o.

Kajal · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

20 899 €tržby 2025 ▲ 307 %+17 349 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 899 €tržby 2025 ▲ 307 %
+17 349 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 5 140 €, výsledok hospodárenia 4 114 €
  2. 25 : tržby 20 899 €, výsledok hospodárenia 17 349 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EVA services, s.r.o. (IČO 56544316) mala v roku 2025 tržby 20 899 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ EVA services

Podľa Registra právnických osôb koná za EVA services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník EVA services

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EVA services
Podiely spoločníkov na vkladoch EVA services Eva Ďuríková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Eva Ďuríková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Eva Ďuríková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Eva Ďuríkováod 8. 10. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EVA services

Za rok 2025 má EVA services v závierke tržby 20 899 €, o 306,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 349 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 20 899 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 928 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202521 tis. €▲ +306,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202517 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202528 tis. €
Vlastné imanie 202526 tis. €
Záväzky 20251 928 €6,8 % majetku
Pridaná hodnota 202520 tis. €
Zisková marža 2025+83,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky21 tis. €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 928 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EVA services

Súvaha EVA services

Všetky čísla zo závierok EVA services (2 roky)
Čísla zo závierok EVA services po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 899 €17 349 €28 391 €26 463 €1 928 €19 563 €+83,0 %
20245 140 €4 114 €9 840 €9 114 €726 €4 840 €+80,0 %

Riziko: zaplatí EVA services?

Peniaze od štátu: EVA services

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EVA services

Dátum vzniku EVA services je 8. 10. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57698/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 5 140 € · majetok 9 840 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 20 899 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EVA services

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

EVA services v odvetví administratívne a kancelárske služby

EVA services je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), EVA services má 20 899 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EVA services 231. z 355.

V odvetví v okrese Galanta946aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 398Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EVA services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Galanta ›

Sídlo EVA services: Kajal

EVA services sídli na adrese Kajal 154, 925 92 Kajal, okres Galanta. V obci Kajal je 199 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Kajal199aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 311aktívnych
V tom istom odvetví946okres Galanta
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Kajal: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

EVA services: IČO, sídlo a základné údaje

EVA services, s.r.o. (IČO 56544316) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kajal, okres Galanta. Dátum vzniku je 8. 10. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Eva Ďuríková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 899 € a výsledok hospodárenia +17 349 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 10. 2024
ObecKajal
OkresOkres Galanta
Vyrubená daň z príjmov1 928 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) EVA services, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 899 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Sieť prepojení firmy EVA services

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EVA services

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EVA services

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Kajaltypický nepokrytý dopyt 64 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kajal

TTcloud s. r. o.Poľnohospodárske družstvo Topoľnica so…KG s. r. o.GAaRONA s.r.o.SO - LO spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kajal ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Galanta

Brudek trading s. r. o.Aga24 Online, s.r.o.RIOR s.r.o.Cosmos Co s.r.o.CellCenter s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk