VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

G-integrity s. r. o.

Chorvátsky Grob · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

69 203 €tržby 2025 ▲ 463 %+10 490 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

69 203 €tržby 2025 ▲ 463 %
+10 490 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 12 300 €, výsledok hospodárenia 6 320 €
  2. 25 : tržby 69 203 €, výsledok hospodárenia 10 490 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

G-integrity s. r. o. (IČO 56540612) mala v roku 2025 tržby 69 203 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci G-integrity

osobné náklady v roku 2025 boli 16 206 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ G-integrity

Podľa Registra právnických osôb koná za G-integrity 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník G-integrity

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch G-integrity
Podiely spoločníkov na vkladoch G-integrity Ing. Peter Grajciar 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Peter Grajciar: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Grajciar100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Grajciarod 24. 10. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok G-integrity

Za rok 2025 má G-integrity v závierke tržby 69 203 €, o 462,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 490 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 69 203 €.

Tržby 202569 tis. €▲ +462,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202510 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202574 tis. €
Vlastné imanie 202522 tis. €
Záväzky 202552 tis. €70,5 % majetku
Pridaná hodnota 202532 tis. €
Zisková marža 2025+15,2 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky17 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát G-integrity

Súvaha G-integrity

Všetky čísla zo závierok G-integrity (2 roky)
Čísla zo závierok G-integrity po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202569 203 €10 490 €73 818 €21 810 €52 008 €31 560 €+15,2 %
202412 300 €6 320 €16 593 €11 320 €5 273 €8 668 €+51,4 %

Riziko: zaplatí G-integrity?

Peniaze od štátu: G-integrity

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy G-integrity

Dátum vzniku G-integrity je 24. 10. 2024, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/182394/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 12 300 € · majetok 16 593 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122353706
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 69 203 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti G-integrity

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

G-integrity v odvetví administratívne a kancelárske služby

G-integrity je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), G-integrity má 69 203 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je G-integrity 249. z 895.

V odvetví v okrese Senec2 269aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb G-integrity, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Senec ›

Sídlo G-integrity: Chorvátsky Grob

G-integrity sídli na adrese Ulica Na Pasienku 3091/45, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 603 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.

Subjektov v obci Chorvátsky Grob1 603aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 592aktívnych
V tom istom odvetví2 269okres Senec

Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

G-integrity: IČO, sídlo a základné údaje

G-integrity s. r. o. (IČO 56540612) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 24. 10. 2024, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Peter Grajciar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 69 203 € a výsledok hospodárenia +10 490 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 10. 2024
ObecChorvátsky Grob
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) G-integrity s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 69 203 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy G-integrity

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu G-integrity

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu G-integrity

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CySec s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob

KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec

D&D Energy s.r.o.ARDC s. r. o.VS_truckscout s. r. o.Luxury Garage s.r.o.VilaDvor Ivanka, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk