VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Matus IT s. r. o.

Košice - Západ · Počítačové programovanie

62 302 €tržby 2025 ▲ 530 %+45 885 €zisk 2025

aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

62 302 €tržby 2025 ▲ 530 %
+45 885 €zisk 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 24 : tržby 9 885 €, výsledok hospodárenia 8 189 €
  3. 25 : tržby 62 302 €, výsledok hospodárenia 45 885 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Matus IT s. r. o. (IČO 56529546) mala v roku 2025 tržby 62 302 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Matus IT

V roku 2025 mala Matus IT priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 10 911 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Matus IT

Podľa Registra právnických osôb koná za Matus IT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Matus IT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Matus IT

Za rok 2025 má Matus IT v závierke tržby 62 302 €, o 530,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +45 885 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 62 302 €.

Tržby 202562 tis. €▲ +530,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202546 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202566 tis. €
Vlastné imanie 202559 tis. €
Záväzky 20256 487 €9,9 % majetku
Pridaná hodnota 202562 tis. €
Zisková marža 2025+73,6 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky54 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Matus IT

Súvaha Matus IT

Všetky čísla zo závierok Matus IT (3 roky)
Čísla zo závierok Matus IT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202562 302 €45 885 €65 563 €59 076 €6 487 €61 897 €+73,6 %
20249 885 €8 189 €14 885 €13 189 €1 696 €9 634 €+82,8 %
2023——5 181 €5 000 €181 €——

Riziko: zaplatí Matus IT?

Peniaze od štátu: Matus IT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Matus IT

Dátum vzniku Matus IT je 25. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 181 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60492/V
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 62 302 €.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122334566

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Matus IT

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Matus IT v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Matus IT je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Matus IT má 62 302 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Matus IT 138. z 340.

V odvetví v okrese Košice II683aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Matus IT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Košice II ›

Sídlo Matus IT: Košice - Západ

Matus IT sídli na adrese Ružínska 2437/7, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Západ7 284aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 230aktívnych
V tom istom odvetví683okres Košice II
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Matus IT: IČO, sídlo a základné údaje

Matus IT s. r. o. (IČO 56529546) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 25. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Matúš Gallik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 62 302 € a výsledok hospodárenia +45 885 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 9. 2024
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Matus IT s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 62 302 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy Matus IT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Matus IT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Matus IT

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Košice II

localhost s.r.o.RASAX alfa, spol. s r.o.COMPSERVICE, spol. s r.o. KošiceT.S.com s. r. o.FERAS PLUS s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk