AKOR TECH s. r. o.
Poprad · Elektrická inštalácia
34 330 €tržby 2025 ▲ 587 %+4 708 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -1 532 €
- 25 : tržby 34 330 €, výsledok hospodárenia 4 708 €
AKOR TECH s. r. o. (IČO 56527012) mala v roku 2025 tržby 34 330 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AKOR TECH
AKOR TECH má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 664 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ AKOR TECH
Podľa Registra právnických osôb koná za AKOR TECH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník AKOR TECH
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bc. Anton Kornaj100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bc. Anton Kornajod 16. 10. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AKOR TECH
Za rok 2025 má AKOR TECH v závierke tržby 34 330 €, o 586,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 708 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 34 330 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 353 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AKOR TECH
Najvyššie tržby: rok 2025, 34 330 €. Najnižšie: rok 2024, 5 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 34 330 € |
| 2024 | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 3 176 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 708 € |
| 2024 | −1 532 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AKOR TECH
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,7 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AKOR TECH | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,7 % | +4,2 % |
| 2024 | −30,6 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AKOR TECH
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 348 €, vlastné imanie 8 176 € a záväzky 14 172 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 348 € | 8 176 € | 14 172 € |
| 2024 | 3 468 € | 3 468 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AKOR TECH (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 330 € | 4 708 € | 22 348 € | 8 176 € | 14 172 € | 7 876 € | +13,7 % |
| 2024 | 5 000 € | −1 532 € | 3 468 € | 3 468 € | — | −1 532 € | −30,6 % |
Riziko: zaplatí AKOR TECH?
AKOR TECH a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom AKOR TECH v objeme 3 176 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, Poprad: 3 176 € v 1 zmluve.
História firmy AKOR TECH
Dátum vzniku AKOR TECH je 16. 10. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48713/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 5 000 € · majetok 3 468 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122347920
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 34 330 €.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828, Poprad, hodnota zmluvy 3 176 €. Firma vznikla 16. 10. 2024.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AKOR TECH
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Poľnohospodárska výroba vrátane predaja poľnohospodárskych produktov
- Spracovanie a balenie poľnohospodárskych produktov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
AKOR TECH v odvetví špecializované stavebné práce
AKOR TECH je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), AKOR TECH má 34 330 €, čo je 48 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 2 278 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AKOR TECH 191. z 295.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 953 €, tri štvrtiny do 269 003 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 953 € |
| horný kvartil | 269 003 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| AKOR TECH | 34 330 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AKOR TECH
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AKOR TECH s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AKOR TECH | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 34 330 € | 71 953 € |
| 2024 | 5 000 € | 79 045 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AKOR TECH | 34 330 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 52 869 € |
| medián kraja | 78 344 € |
| medián Slovenska | 71 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ALSys s. r. o.Myjava · tržby 78 466 € (2025)
- Digital Market Strategies s. r. o.Poprad · tržby 78 455 € (2025)
- K-strechy, s. r. o.Vysoká nad Kysucou · tržby 78 378 € (2025)
- TOP FIMEZ s. r. o.Stará Kremnička · tržby 78 374 € (2025)
- VIGO V-T, s. r. o.Nesvady · tržby 78 360 € (2025)
- PZ Staving, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 78 349 € (2025)
- RR Corporation s.r.o.Žihárec · tržby 78 256 € (2025)
- Junitas s. r. o.Veľký Slavkov · tržby 78 233 € (2025)
- Kmetech s. r. o.Jalovec · tržby 78 219 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AKOR TECH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AKOR TECH: Poprad
AKOR TECH sídli na adrese Štefánska 5860/12, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
AKOR TECH: IČO, sídlo a základné údaje
AKOR TECH s. r. o. (IČO 56527012) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 16. 10. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Bc. Anton Kornaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 330 € a výsledok hospodárenia +4 708 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 10. 2024 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 353 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) AKOR TECH s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 330 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy AKOR TECH
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AKOR TECH
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AKOR TECH
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 269 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Sloves Energia s.r.o.KM Energy, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Poprad
Evžen company s.r.o.OPTIMAN, s.r.o.IMS ELEKTRO, s.r.o.ELCOR, s.r.o.S + K electric, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.