VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REFY s. r. o.

Prešov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

77 212 €tržby 2025 ▲ 195 %+746 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

77 212 €tržby 2025 ▲ 195 %
+746 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 26 135 €, výsledok hospodárenia 379 €
  2. 25 : tržby 77 212 €, výsledok hospodárenia 746 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REFY s. r. o. (IČO 56514671) mala v roku 2025 tržby 77 212 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REFY

V roku 2025 mala REFY priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 132 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ REFY

Podľa Registra právnických osôb koná za REFY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník REFY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REFY
Podiely spoločníkov na vkladoch REFY Peter Revay 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Revay: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Revay100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Revayod 17. 9. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REFY

Za rok 2025 má REFY v závierke tržby 77 212 €, o 195,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +746 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 77 212 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202577 tis. €▲ +195,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025746 €zisk
Majetok (aktíva) 202550 tis. €
Vlastné imanie 20256 126 €
Záväzky 202544 tis. €87,7 % majetku
Pridaná hodnota 20253 024 €
Zisková marža 2025+1,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky1 125 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát REFY

Súvaha REFY

Všetky čísla zo závierok REFY (2 roky)
Čísla zo závierok REFY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202577 212 €746 €49 781 €6 126 €43 655 €3 024 €+1,0 %
202426 135 €379 €5 463 €5 379 €84 €482 €+1,5 %

Riziko: zaplatí REFY?

Peniaze od štátu: REFY

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy REFY

Dátum vzniku REFY je 17. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: Vaša sauna s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48558/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 26 135 € · majetok 5 463 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122329374
  4. Zmena obchodného menaPredtým Vaša sauna s. r. o., odvtedy REFY s. r. o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 77 212 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REFY

  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Vedenie účtovníctva
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

REFY v odvetví administratívne a kancelárske služby

REFY je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), REFY má 77 212 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 1 874 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REFY 176. z 656.

V odvetví v okrese Prešov1 874aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REFY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Prešov ›

Sídlo REFY: Prešov

REFY sídli na adrese Československej armády 4690/5, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 920 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 920aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví1 874okres Prešov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

REFY: IČO, sídlo a základné údaje

REFY s. r. o. (IČO 56514671) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 17. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Peter Revay. Za rok 2025 sú v závierke tržby 77 212 € a výsledok hospodárenia +746 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 9. 2024
Skoršie názvyVaša sauna s. r. o.
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) REFY s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 77 212 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy REFY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu REFY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REFY

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Prešov

MOLIPharm s. r. o.PT Pharmacy VII., s. r. o.LED SOLAR Service, a. s.Estilofina s.r.o.DOMIKO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk