VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TSV Point s. r. o.

Košice - Západ · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

0 €tržby 2025 ▼ 100 %+360 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025 ▼ 100 %
+360 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 101 088 €, výsledok hospodárenia 284 €
  2. 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 360 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TSV Point s. r. o. (IČO 56494939), sídlo Košice - mestská časť Západ, je v registri zapísaná od 10. 9. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ TSV Point

Podľa Registra právnických osôb koná za TSV Point 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník TSV Point

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TSV Point
Podiely spoločníkov na vkladoch TSV Point Stanislav Sorokáč 100,0 %. Spolu 5 000 €. Stanislav Sorokáč: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Stanislav Sorokáč100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Stanislav Sorokáčod 28. 10. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TSV Point

Za rok 2025 má TSV Point v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +360 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 101 088 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20250 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025360 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 360 €
Vlastné imanie 20255 360 €
Záväzky 20250 €0,0 % majetku
Súčet výsledkov za 2 roky644 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TSV Point

Súvaha TSV Point

Všetky čísla zo závierok TSV Point (2 roky)
Čísla zo závierok TSV Point po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €360 €5 360 €5 360 €0 €——
2024101 088 €284 €5 360 €5 284 €76 €360 €+0,3 %

Riziko: zaplatí TSV Point?

Peniaze od štátu: TSV Point

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TSV Point

Dátum vzniku TSV Point je 10. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: MONAS2 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60369/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 101 088 € · majetok 5 360 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122324534
  4. Nový štatutár: Stanislav SorokáčKonateľ
  5. Nový spoločník: Stanislav SorokáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým MONAS2 s.r.o., odvtedy TSV Point s. r. o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TSV Point

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Faktoring a forfaiting

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

TSV Point v odvetví administratívne a kancelárske služby

TSV Point je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 077 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice II1 077aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Administratívne a podporné služby v okrese Košice II ›

Sídlo TSV Point: Košice - Západ

TSV Point sídli na adrese Sokolovská 10, 044 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 270 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Západ7 284aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 230aktívnych
V tom istom odvetví1 077okres Košice II
Na tej istej adrese270aktívnych subjektov

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

TSV Point: IČO, sídlo a základné údaje

TSV Point s. r. o. (IČO 56494939) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 10. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Stanislav Sorokáč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia +360 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 9. 2024
Skoršie názvyMONAS2 s.r.o.
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy TSV Point

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TSV Point

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TSV Point

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 800 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SINTEGRA s.r.o. r.s.p.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice II

abc-zoo s.r.o.IMET, a.s.Trade EU1, s.r.o.PHARMIG s.r.o.Prosight Partners s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk