AMIS REALITY, s. r. o.
Banka · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
29 350 €tržby 2025 ▲ 574 %+4 919 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 4 356 €, výsledok hospodárenia 612 €
- 25 : tržby 29 350 €, výsledok hospodárenia 4 919 €
AMIS REALITY, s. r. o. (IČO 56482451) mala v roku 2025 tržby 29 350 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AMIS REALITY
osobné náklady v roku 2025 boli 844 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ AMIS REALITY
Podľa Registra právnických osôb koná za AMIS REALITY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník AMIS REALITY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Jana Kobelárová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jana Kobelárováod 4. 9. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AMIS REALITY
Za rok 2025 má AMIS REALITY v závierke tržby 29 350 €, o 573,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 919 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 29 350 €.
Výkaz ziskov a strát AMIS REALITY
Najvyššie tržby: rok 2025, 29 350 €. Najnižšie: rok 2024, 4 356 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 29 350 € |
| 2024 | 4 356 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 5 531 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 919 € |
| 2024 | 612 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AMIS REALITY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +16,8 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMIS REALITY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +16,8 % | +8,8 % |
| 2024 | +14,0 % | +6,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AMIS REALITY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 618 €, vlastné imanie 10 531 € a záväzky 1 087 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 618 € | 10 531 € | 1 087 € |
| 2024 | 5 720 € | 5 612 € | 108 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AMIS REALITY (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 350 € | 4 919 € | 11 618 € | 10 531 € | 1 087 € | 7 205 € | +16,8 % |
| 2024 | 4 356 € | 612 € | 5 720 € | 5 612 € | 108 € | 732 € | +14,0 % |
Riziko: zaplatí AMIS REALITY?
Peniaze od štátu: AMIS REALITY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AMIS REALITY
Dátum vzniku AMIS REALITY je 4. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57467/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 4 356 € · majetok 5 720 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 29 350 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AMIS REALITY
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
AMIS REALITY v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
AMIS REALITY je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), AMIS REALITY má 29 350 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 446 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AMIS REALITY 132. z 205.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| AMIS REALITY | 29 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AMIS REALITY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AMIS REALITY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMIS REALITY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 29 350 € | 45 441 € |
| 2024 | 4 356 € | 41 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AMIS REALITY | 29 350 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 45 955 € |
| medián kraja | 46 140 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIM-TEC spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 240 € (2024)
- BYTAZBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 206 € (2025)
- HELA, spol. s r.o.Martin · tržby 68 203 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov POD LESOMKošice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 68 202 € (2025)
- PASÁŽ, a.s.Banská Bystrica · tržby 68 202 € (2025)
- ELITE BA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 68 166 € (2025)
- Biznis-účto s. r. o.Trnava · tržby 68 166 € (2025)
- FROSANTE s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 68 163 € (2025)
- SAMOSPRÁVA DUNAJEC 17 a 19Poprad · tržby 68 155 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AMIS REALITY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AMIS REALITY: Banka
AMIS REALITY sídli na adrese Tehelná 4685/7, 921 01 Banka, okres Piešťany. V obci Banka je 406 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Banka: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
AMIS REALITY: IČO, sídlo a základné údaje
AMIS REALITY, s. r. o. (IČO 56482451) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banka, okres Piešťany. Dátum vzniku je 4. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Jana Kobelárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 29 350 € a výsledok hospodárenia +4 919 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 9. 2024 |
| Obec | Banka |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) AMIS REALITY, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 29 350 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy AMIS REALITY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AMIS REALITY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AMIS REALITY
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Bankatypický nepokrytý dopyt 80 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banka
SmartCompany s. r. o.A3ER, s. r. o.Medeon, s.r.o.JANTEX professional paddles, s.r.o.Natureal, s. r. o.Všetky firmy v obci Banka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Piešťany
EUROPLUS s.r.o.Motýľ s. r. o.R O Z V O J E l i t, s.r.o.NEW LIVING s.r.o.TATRA PROPERTY a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.