VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Todos racing s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

215 137 €tržby 2025−26 336 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

215 137 €tržby 2025
−26 336 €strata 2025
  1. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -77 €
  2. 25 : tržby 215 137 €, výsledok hospodárenia -26 336 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Todos racing s.r.o. (IČO 56474946) mala v roku 2025 tržby 215 137 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Todos racing

Podľa Registra právnických osôb konajú za Todos racing 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Todos racing

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Todos racing

Za rok 2025 má Todos racing v závierke tržby 215 137 €, a výsledok hospodárenia −26 336 €.

Tržby 2025215 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025−26 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025109 tis. €
Vlastné imanie 2025−21 tis. €
Záväzky 2025130 tis. €119,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025−47 tis. €
Zisková marža 2025−12,2 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 2 roky−26 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát Todos racing

Súvaha Todos racing

Všetky čísla zo závierok Todos racing (2 roky)
Čísla zo závierok Todos racing po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025215 137 €−26 336 €108 898 €−21 414 €130 312 €−46 921 €−12,2 %
2024—−77 €4 923 €4 923 €———

Riziko: zaplatí Todos racing?

Peniaze od štátu: Todos racing

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Todos racing

Dátum vzniku Todos racing je 11. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: Todos mesto s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/181224/B
  2. Nový štatutár: Jakub VojtkoKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 4 923 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým Todos mesto s.r.o., odvtedy Todos racing s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122325920
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 215 137 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Todos racing

  • Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Faktoring a forfaiting
  • Finančný lízing
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Vedenie účtovníctva
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Todos racing v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Todos racing je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), Todos racing má 215 137 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 390 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Todos racing 183. z 793.

V odvetví v okrese Bratislava V1 390aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 660Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Todos racing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava V ›

Sídlo Todos racing: Bratislava - Petržalka

Todos racing sídli na adrese Panónska cesta 45A, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví1 390okres Bratislava V
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Todos racing: IČO, sídlo a základné údaje

Todos racing s.r.o. (IČO 56474946) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 11. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Jakub Vojtko a Nicolas Vojtko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 215 137 € a výsledok hospodárenia −26 336 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 9. 2024
Skoršie názvyTodos mesto s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Todos racing s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 215 137 €, typická firma odvetvia 45 462 €, čo je 4,7-násobok mediánu (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Todos racing

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Todos racing

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Todos racing

  • Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Todos s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Todos Ružomberok s. r. o.Todos Panónska s.r.o.Todos Trenčín s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava V

AUPARK a. s.Cinre property s.r.o.BOWE Group, s.r.o.Svet zdravia Development, a.s.Bory Home III s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk