VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LUK-STAV ORAVA, s. r. o.

Oravské Veselé · Výstavba obytných a neobytných budov

162 837 €tržby 2025 ▲ 213 %+3 664 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

162 837 €tržby 2025 ▲ 213 %
+3 664 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 52 085 €, výsledok hospodárenia 5 512 €
  2. 25 : tržby 162 837 €, výsledok hospodárenia 3 664 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LUK-STAV ORAVA, s. r. o. (IČO 56473389) mala v roku 2025 tržby 162 837 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ LUK-STAV ORAVA

Podľa Registra právnických osôb koná za LUK-STAV ORAVA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník LUK-STAV ORAVA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch LUK-STAV ORAVA
Podiely spoločníkov na vkladoch LUK-STAV ORAVA Lukáš Gustiňák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Lukáš Gustiňák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Lukáš Gustiňák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Lukáš Gustiňákod 31. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LUK-STAV ORAVA

Za rok 2025 má LUK-STAV ORAVA v závierke tržby 162 837 €, o 212,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 664 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 162 837 €.

Tržby 2025163 tis. €▲ +212,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 664 €zisk
Majetok (aktíva) 202544 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 202530 tis. €68,0 % majetku
Pridaná hodnota 20256 003 €
Zisková marža 2025+2,3 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky9 176 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát LUK-STAV ORAVA

Súvaha LUK-STAV ORAVA

Všetky čísla zo závierok LUK-STAV ORAVA (2 roky)
Čísla zo závierok LUK-STAV ORAVA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025162 837 €3 664 €44 250 €14 176 €30 074 €6 003 €+2,3 %
202452 085 €5 512 €14 485 €10 512 €3 973 €6 637 €+10,6 %

Riziko: zaplatí LUK-STAV ORAVA?

Peniaze od štátu: LUK-STAV ORAVA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LUK-STAV ORAVA

Dátum vzniku LUK-STAV ORAVA je 31. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85763/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 52 085 € · majetok 14 485 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122319155
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 162 837 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LUK-STAV ORAVA

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

LUK-STAV ORAVA v odvetví výstavba budov

LUK-STAV ORAVA je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), LUK-STAV ORAVA má 162 837 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 511 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUK-STAV ORAVA 81. z 195.

V odvetví v okrese Námestovo511aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUK-STAV ORAVA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Námestovo ›

Sídlo LUK-STAV ORAVA: Oravské Veselé

LUK-STAV ORAVA sídli na adrese Oravské Veselé 843, 029 62 Oravské Veselé, okres Námestovo. V obci Oravské Veselé je 758 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.

Subjektov v obci Oravské Veselé758aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 384aktívnych
V tom istom odvetví511okres Námestovo

Oravské Veselé: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

LUK-STAV ORAVA: IČO, sídlo a základné údaje

LUK-STAV ORAVA, s. r. o. (IČO 56473389) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravské Veselé, okres Námestovo. Dátum vzniku je 31. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Lukáš Gustiňák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 162 837 € a výsledok hospodárenia +3 664 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 8. 2024
ObecOravské Veselé
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) LUK-STAV ORAVA, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 162 837 €, typická firma odvetvia 61 729 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy LUK-STAV ORAVA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LUK-STAV ORAVA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LUK-STAV ORAVA

  • Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v obci Oravské Veselétypický nepokrytý dopyt 92 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Oravské Veselé

MATERASSO Slovakia, s.r.o.TELUCH s.r.o.MILMAR - STAV s. r. o.suMEGASTAV, s.r.o.EMBLEM s.r.o.Všetky firmy v obci Oravské Veselé ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Námestovo

STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.STAVPOČ s.r.o.OravPit, s. r. o.I.N.V.E.S.T. a.s.MIRANO, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk