VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MC Solutions, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

180 127 €tržby 2025 ▲ 257 %+50 850 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

180 127 €tržby 2025 ▲ 257 %
+50 850 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 50 500 €, výsledok hospodárenia 21 094 €
  2. 25 : tržby 180 127 €, výsledok hospodárenia 50 850 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MC Solutions, s.r.o. (IČO 56468831) mala v roku 2025 tržby 180 127 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MC Solutions

MC Solutions má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 946 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ MC Solutions

Podľa Registra právnických osôb koná za MC Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník MC Solutions

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MC Solutions
Podiely spoločníkov na vkladoch MC Solutions PhDr. Margaréta Cehláriková 100,0 %. Spolu 5 000 €. PhDr. Margaréta Cehláriková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • PhDr. Margaréta Cehláriková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
PhDr. Margaréta Cehlárikováod 17. 9. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MC Solutions

Za rok 2025 má MC Solutions v závierke tržby 180 127 €, o 256,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +50 850 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 180 127 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 15 856 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025180 tis. €▲ +256,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202551 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202592 tis. €
Vlastné imanie 202577 tis. €
Záväzky 202515 tis. €16,4 % majetku
Pridaná hodnota 202576 tis. €
Zisková marža 2025+28,2 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky72 tis. €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov16 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MC Solutions

Súvaha MC Solutions

Všetky čísla zo závierok MC Solutions (2 roky)
Čísla zo závierok MC Solutions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025180 127 €50 850 €92 087 €76 945 €15 142 €75 598 €+28,2 %
202450 500 €21 094 €30 065 €26 094 €3 971 €25 354 €+41,8 %

Riziko: zaplatí MC Solutions?

Peniaze od štátu: MC Solutions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MC Solutions

Dátum vzniku MC Solutions je 17. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/181346/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 50 500 € · majetok 30 065 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122330419
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 180 127 €.
  5. Nový spoločník: PhDr. Margaréta CehlárikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MC Solutions

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Verejné obstarávanie
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

MC Solutions v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

MC Solutions je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), MC Solutions má 180 127 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MC Solutions 522. z 1 946.

V odvetví v okrese Bratislava I4 219aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MC Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo MC Solutions: Bratislava - Staré Mesto

MC Solutions sídli na adrese Floriánska 8134/15, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví4 219okres Bratislava I
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

MC Solutions: IČO, sídlo a základné údaje

MC Solutions, s.r.o. (IČO 56468831) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 17. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je PhDr. Margaréta Cehláriková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 180 127 € a výsledok hospodárenia +50 850 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 9. 2024
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov15 856 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) MC Solutions, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 180 127 €, typická firma odvetvia 46 749 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy MC Solutions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MC Solutions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MC Solutions

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk