VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OnCreations s. r. o.

Košice - Sever · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

16 234 €tržby 2025 ▲ 333 %+4 683 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 234 €tržby 2025 ▲ 333 %
+4 683 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 3 752 €, výsledok hospodárenia 1 237 €
  2. 25 : tržby 16 234 €, výsledok hospodárenia 4 683 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

OnCreations s. r. o. (IČO 56465149) mala v roku 2025 tržby 16 234 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci OnCreations

V roku 2025 mala OnCreations priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ OnCreations

Podľa Registra právnických osôb koná za OnCreations 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník OnCreations

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch OnCreations
Podiely spoločníkov na vkladoch OnCreations Štefan Lukáč 100,0 %. Spolu 5 000 €. Štefan Lukáč: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Štefan Lukáč100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Štefan Lukáčod 27. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok OnCreations

Za rok 2025 má OnCreations v závierke tržby 16 234 €, o 332,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 683 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 16 234 €.

Tržby 202516 tis. €▲ +332,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 683 €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20251 026 €8,6 % majetku
Pridaná hodnota 20255 434 €
Zisková marža 2025+28,8 %medián odvetvia +10,9 %
Súčet výsledkov za 2 roky5 920 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát OnCreations

Súvaha OnCreations

Všetky čísla zo závierok OnCreations (2 roky)
Čísla zo závierok OnCreations po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 234 €4 683 €11 926 €10 900 €1 026 €5 434 €+28,8 %
20243 752 €1 237 €6 455 €6 237 €218 €1 574 €+33,0 %

Riziko: zaplatí OnCreations?

OnCreations a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom OnCreations v objeme 250 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach: 250 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv250 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202611. 3. 2026

História firmy OnCreations

Dátum vzniku OnCreations je 27. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60276/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 3 752 € · majetok 6 455 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 16 234 €.
  4. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122316966 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, hodnota zmluvy 250 €. Firma vznikla 27. 8. 2024.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti OnCreations

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby požičovní
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

OnCreations v odvetví film, video a hudba

OnCreations je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), OnCreations má 16 234 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 71 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OnCreations 27. z 37.

V odvetví v okrese Košice I71aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 893Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OnCreations, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Košice I ›

Sídlo OnCreations: Košice - Sever

OnCreations sídli na adrese Ďumbierska 911/18, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 368 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sever4 368aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 502aktívnych
V tom istom odvetví71okres Košice I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

OnCreations: IČO, sídlo a základné údaje

OnCreations s. r. o. (IČO 56465149) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 27. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Štefan Lukáč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 234 € a výsledok hospodárenia +4 683 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePodporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 8. 2024
ObecKošice - Sever
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) OnCreations s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 234 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy OnCreations

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OnCreations

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OnCreations

  • Tendre96súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy81zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov411firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 602 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Košice I

montevideo s. r. o.ČEKY POINT Production s.r.o.CamGO video s. r. o.indievisual media, s.r.o.MOOF s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk