JEL tech s. r. o.
Kľače · Elektrická inštalácia
35 250 €tržby 2025 ▲ 69 %+6 324 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 20 914 €, výsledok hospodárenia 2 728 €
- 25 : tržby 35 250 €, výsledok hospodárenia 6 324 €
JEL tech s. r. o. (IČO 56464932) mala v roku 2025 tržby 35 250 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JEL tech
JEL tech má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 824 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ JEL tech
Podľa Registra právnických osôb koná za JEL tech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník JEL tech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Liška100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Liškaod 3. 9. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JEL tech
Za rok 2025 má JEL tech v závierke tržby 35 250 €, o 68,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 324 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 35 250 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 703 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JEL tech
Najvyššie tržby: rok 2025, 35 250 €. Najnižšie: rok 2024, 20 914 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 35 250 € |
| 2024 | 20 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 9 052 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 324 € |
| 2024 | 2 728 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JEL tech
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,9 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JEL tech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,9 % | +4,2 % |
| 2024 | +13,0 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JEL tech
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 15 008 €, vlastné imanie 14 052 € a záväzky 956 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 008 € | 14 052 € | 956 € |
| 2024 | 10 142 € | 7 728 € | 2 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JEL tech (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 250 € | 6 324 € | 15 008 € | 14 052 € | 956 € | 8 252 € | +17,9 % |
| 2024 | 20 914 € | 2 728 € | 10 142 € | 7 728 € | 2 414 € | 3 373 € | +13,0 % |
Riziko: zaplatí JEL tech?
Peniaze od štátu: JEL tech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JEL tech
Dátum vzniku JEL tech je 3. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85770/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 20 914 € · majetok 10 142 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 35 250 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JEL tech
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Finančný lízing
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
JEL tech v odvetví špecializované stavebné práce
JEL tech je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), JEL tech má 35 250 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 6 513 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JEL tech 613. z 842.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 754 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 061 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 766 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 754 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 061 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| JEL tech | 35 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JEL tech
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JEL tech s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JEL tech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 35 250 € | 71 954 € |
| 2024 | 20 914 € | 79 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JEL tech | 35 250 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 99 357 € |
| medián kraja | 90 609 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ALSys s. r. o.Myjava · tržby 78 466 € (2025)
- Digital Market Strategies s. r. o.Poprad · tržby 78 455 € (2025)
- K-strechy, s. r. o.Vysoká nad Kysucou · tržby 78 378 € (2025)
- TOP FIMEZ s. r. o.Stará Kremnička · tržby 78 374 € (2025)
- VIGO V-T, s. r. o.Nesvady · tržby 78 360 € (2025)
- PZ Staving, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 78 349 € (2025)
- RR Corporation s.r.o.Žihárec · tržby 78 256 € (2025)
- Junitas s. r. o.Veľký Slavkov · tržby 78 233 € (2025)
- Kmetech s. r. o.Jalovec · tržby 78 219 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JEL tech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JEL tech: Kľače
JEL tech sídli na adrese Kľače 138, 013 19 Kľače, okres Žilina. V obci Kľače je 72 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948.
Kľače: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
JEL tech: IČO, sídlo a základné údaje
JEL tech s. r. o. (IČO 56464932) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kľače, okres Žilina. Dátum vzniku je 3. 9. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Jozef Liška. Za rok 2025 sú v závierke tržby 35 250 € a výsledok hospodárenia +6 324 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 9. 2024 |
| Obec | Kľače |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 703 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) JEL tech s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 35 250 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy JEL tech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JEL tech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JEL tech
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Kľače
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 267 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kľače
P-CH s.r.o.Active Clinic s. r. o.WALLIS PRO s. r. o.KVtrans, s.r.o.Grilo s. r. o.Všetky firmy v obci Kľače ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Žilina
ENERGA s.r.o.PSK elektro, s. r. o.MIKRASTAV elektro, s. r. o.MIKRASTAV DE, s. r. o.Applipower, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.